חייגו להצעה:

0559663257

תיקון חומה | תיקון חומה מקצועי במחיר מבצע

תיקון חומה

לחומה יש מספר תפקידים מרכזיים בעולם הבנייה, אך המרכזי מביניהם הוא יצירת ותיחום אזור מסוים. מטרת החומה היא לסמן בבירור את גבולות הגזרה של המבנה.

רוצים לדעת כמה עולה לבצע תיקון חומה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

תיקון חומה מבטון או בלוקים כולל צביעה במחירים זולים ועבודה מקצועית
תיקון חומה מבטון או בלוקים כולל צביעה במחירים זולים ועבודה מקצועית

מאפייני בניית החומה בעידן המודרני אל מול מאפייני בניית החומה בעידן העתיק הם שונים בסדרי גודל ועל כך נפרט בהמשך. תיקון חומה הוא דרישה טבעית שנוצרת עם הזמן בגלל פגעי הטבע, שמש, גשם, ברד, פגיעות מטעויות אנוש ורכבים וכו.

כשאנו חושבים על המילה חומה, אנו בדרך כלל מדמיינים בלוק ארוך וגבוה של לבנים שמיועד להרתיע ולמנוע כניסת גורמים לא רצויים לשטח הפרטי. מאפיינים כאלה היו מקובלים לפני שנים רבות, בעולם העתיק, והם בין מאפייניו של הבנייה העתיקה.

בעת העתיקה, היה מקובל לחשוב שככל שהחומה יותר מרתיעה, כך השטח שבתוך החומה יותר יוקרתי.

דוגמא מובהקת שממחישה את זה בצורה הטובה ביותר ניתן לראות בשרידיהם של עשרות ארמונות ברחבי העולם (בדגש על יבשת אירופה)- חומות ענק שנועדו לתחום את שטח הארמון, ולמנוע כניסת מבקרים לא רצויה או במילים אחרות- אויבים.

כפי ששמתם לב, מאפיינים אלו שונים בסדרי גודל מהבנייה הנוכחית.

תיקון חומה- יתרונות

אם נחזור לתקופתנו אנו, המושג חומה מקבל ערך מעט שונה. מעטים מאוד המבנים כיום שמתהדרים בחומות ענק כמו שאנו רגילים לראות בסרטים או בארמונות ישנים. גם כשאנו מדברים על חומה מודרנית, ישנם כמה סוגים שונים.

כך לדוגמא חומות שמיועדות לבתים פרטיים, מיועדות להיות חומות יחסית גבוהות (בדרך כלל גובה של שני מטרים) וזאת על מנת לשמור על פרטיות הדיירים. סיבה נוספת לגובה הגבוה יחסית של חומות בבתים פרטיים היא מניעת פריצות וכניסת גורמים עוינים.

מן הצד השני של המשוואה, נמצאים הבניינים ומרכזי המסחר. תיקון חומה קיימת נעשה בדרך כלל כטיפול לשמור על החומה הקיימת או כתיקון לשליכט צבעוני שנפל מהחומה או חיפוי אבנים שנפלו.

מטרת החומה במבנים מהסוג הזה היא בדרך כלל לתחום את שטח המבנה מגורמים חיצוניים אחרים. שמירה על הפרטיות ומניעת כניסת גורמים עוינים היא פחות רלוונטית למבנים מהסוג הזה מכיוון שמדובר בבנייני דירות לרוב, ולכל דירה יש שטח משלה.

כל הדירות גם לא נמצאות בגובה הכניסה לבניין (מלבד דירות שנמצאות בקומת הכניסה) ולכן עניין הפריצות והגורמים העוינים פחות רלוונטיים כאן.

כל העבודות לחומה במקום אחד

אצלנו באתר המשפצים שלי, תוכלו למצוא מענה לכל סוגי השיפוצים שאתם מעוניינים בהם, החל מעבודות טיוח, חידוש ובניית קירות, הריסת מבנים, תיקון וחידוש גגות, עבודות צביעה על כלל סוגיהם וכל נושא שקשור לעולם השיפוץ והבנייה!

כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו, ולאחר שיחה קצרה שבה נבין את דרישות העבודה שלכם, אנו נחל בתהליך חיפוש בעל המקצוע המתאים והרלוונטי ביותר עבורכם.

תהליך החיפוש שלנו מתבסס על אלפי חוות דעת ועל עשרות שנות ניסיון בתחום, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שמדובר בבעל מקצוע אמין ואיכותי. מעבר לרמה המקצועית הגבוהה, אנו מתחייבים למחיר אטרקטיבי והוגן לכל כיס.

תיקון מקצועי בחומה ארוכה. צילום: אלי
תיקון מקצועי בחומה ארוכה. צילום: אלי
רוצים שנחזור אליכם?
להצעת מחיר חינם
ללא התחייבות
מה חדש באתר
דילוג לתוכן