שליכט צבעוני

שליכט צבעוני הינו חיפוי מומלץ בו ניתן להשתמש בקירות חיצוניים. במילים אחרות, מדובר בשכבה גמישה אשר מטרתה למנוע היווצרות סדקים ואף את כניסתם של מים לתוך הקירות. הבניין בו אתם גרים או עובדים זקוק לרענון? שימוש בשליכט צבעוני יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. אם גם אתם מתעניינים בפתרון פונקציונלי ואסתטי זה, אתם מוזמנים לפנות דרך אתר המשפצים שלי ולחסוך בעלויות רבות: החל מאיתור אנשי המקצוע הרלוונטיים ועד ביצוע השוואת המחירים, אנו נחזור אליכם עם המידע המתאים עבורכם.


שליכט צבעוני צבע אפור על חומת בטון. צילום: אלי שליכט צבעוני צבע אפור על חומת בטון. צילום: אלי

שליכט צבעוני: מידע חשוב

אומרים שרושם ראשוני קשה לתקן, ויתכן בצדק. מעוניינים לשדרג את הבית או הדירה בה אתם גרים? לרוב, נשקיע משאבים רבים בבחירת הריהוט החדש, כמו גם בתכנון וביצוע עבודות השיפוץ השונות. עם זאת, כדי להשלים מלאכה חשובה זו, רצוי להתחיל מחזות המבנה. למה הכוונה? כדי שנוכל להיכנס לביתנו הקט עם חיוך על הפנים, רצוי להשקיע בעיצוב הקירות החיצוניים של הנכס. חלק מעבודת עיצוב זו כולל, בין היתר, את השימוש בשליכט צבעוני.

אם בעבר היה נהוג להסתייע בפתרונות מיושנים כדוגמת השפריץ, לאורך השנים האחרונות נוצרו פתרונות מתקדמים בהרבה – והשליכט הצבעוני הוא דוגמא טובה לכך. כאשר אנו מדברים על שליכט צבעוני, הכוונה היא לשכבת ציפוי דקורטיבית המבוססת על מים. באמצעותה, אנו יכולים לצפות את הקירות החיצוניים של הנכס ולהעניק להם מראה יוקרתי ובמגוון רחב של טקסטורות.


שליכט צבעוני לקיר פנימי בתוך הדירה. צילום: אלי שליכט צבעוני לקיר פנימי בתוך הדירה. צילום: אלי

חשוב לציין כי השליכט צבעוני מחזיק ביתרונות רבים – הרבה מעבר להיבטים האסתטיים שבו. כלומר, בשל העובדה שמדובר בשכבה גמישה למדי, השליכט מגן על הקיר מפני תנאי מזג האוויר השונים ואף מונע את היווצרותם של סדקים. במקביל לכך, השליכט הצבעוני מורכב מחומר גלם ממנו יוצאים אדי מים. בשל כך, כושר ההידבקות שלו אל הקיר הוא גבוה ביותר. במילים אחרות, מדובר בפתרון פונקציונלי עמיד לטווח הארוך.

את השליכט ניתן ליישם באמצעות טיח. וזאת, כאשר ישנם סוגים שונים של טיח: שחור רגיל, טיח עמיד מפני רטיבות לצד סוגים רבים אחרים. בטרם תתחילו בשלב זה, יהיה עליכם למרוח את הפריימר ולהמתין שהוא יתייבש. לצורך ביצוע שלבי העבודה השונים ובהתאם לנהלים, על איש השיפוץ להחזיק בניסיון וברקע הדרושים לכך.  

השליכט הצבעוני ברוב המקרים משמש בעיקר לצביעה חיצונית. אחד הדוגמאות הבולטות הוא שליכט צבעוני מסביב לבית פרטי(וילה), דו משפחתי, קוטג' או שליכט צבעוני מסביב לבניין מגורים(מעטפת) שזו השיטת צביעה הנפוצה בימנו בארץ.


שליכט צבעוני על קיר חיצוני מסביב לחלון. צילום: סרגי שליכט צבעוני על קיר חיצוני מסביב לחלון. צילום: סרגי

לשתף פעולה עם המקצוענים

מתכננים לשדרג את מראה הקירות החיצוניים של הבית? בעת השימוש בשליכט צבעוני יהיה עליכם להכין את התשתית הנדרשת ולבנות את התקציב הדרוש לביצוע המשימה. בתחילת תהליך זה, תפנו אלינו בשיחה או השארת הודעה ואנו נחפש ונמליץ לכם על אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, לקבלת ייעוץ ללא התחייבות תוך הגשת 3 הצעות מחיר מבניהן תוכלו לבחור את המתאימה ביותר.


שליכט צבעוני על קירות במעבר צבע צהוב. צילום: סרגי שליכט צבעוני על קירות במעבר צבע צהוב. צילום: סרגי


הכנת קיר פנימי בבית לפני מריחת השליכט צבעוני. צילום: אלי הכנת קיר פנימי בבית לפני מריחת השליכט צבעוני. צילום: אלי
דוגמא לשליכט צבעוני בצבע ורוד עדין. צילום: אלי דוגמא לשליכט צבעוני בצבע ורוד עדין. צילום: אלי
קיר פנימי בדירה עם שליכט צבעוני צבע אפור עדין. צילום: אלי קיר פנימי בדירה עם שליכט צבעוני צבע אפור עדין. צילום: אלי
חייגו עכשיו: 0559663257

שליכט צבעוני שנעשה בקירות מעקה על גג. צילום: השלום שליכט צבעוני שנעשה בקירות מעקה על גג. צילום: השלום

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ