חייגו להצעה:

0559663257

שליכט צבעוני במחיר מבצע | שדרוג ורענון הנכס ✓

שליכט צבעוני

שליכט צבעוני הינו חיפוי מומלץ בו ניתן להשתמש בקירות חיצוניים. במילים אחרות, מדובר בשכבה גמישה אשר מטרתה למנוע היווצרות סדקים ואף את כניסתם של מים לתוך הקירות.

רוצים לדעת כמה עולה לבצע שליכט צבעוני? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

ביצוע עבודות שליכט צבעוני חיצוני ופנימי בכל גובה כולל פיגומים במחירים זולים
ביצוע עבודות שליכט צבעוני חיצוני ופנימי בכל גובה כולל פיגומים במחירים זולים

הבניין בו אתם גרים או עובדים זקוק לרענון? שימוש בשליכט צבעוני יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. אם גם אתם מתעניינים בפתרון פונקציונלי ואסתטי זה, אתם מוזמנים לפנות דרך אתר המשפצים שלי ולחסוך בעלויות רבות:

החל מאיתור אנשי המקצוע הרלוונטיים ועד ביצוע השוואת המחירים, אנו נחזור אליכם עם המידע המתאים עבורכם.

שליכט צבעוני צבע אפור על חומת בטון. צילום: אלי
שליכט צבעוני צבע אפור על חומת בטון. צילום: אלי

שליכט צבעוני: מידע חשוב

אומרים שרושם ראשוני קשה לתקן, ויתכן בצדק. מעוניינים לשדרג את הבית או הדירה בה אתם גרים? לרוב, נשקיע משאבים רבים בבחירת הריהוט החדש, כמו גם בתכנון וביצוע עבודות השיפוץ השונות.

עם זאת, כדי להשלים מלאכה חשובה זו, רצוי להתחיל מחזות המבנה. למה הכוונה? כדי שנוכל להיכנס לביתנו הקט עם חיוך על הפנים, רצוי להשקיע בעיצוב הקירות החיצוניים של הנכס. חלק מעבודת עיצוב זו כולל, בין היתר, את השימוש בשליכט צבעוני.

אם בעבר היה נהוג להסתייע בפתרונות מיושנים כדוגמת השפריץ, לאורך השנים האחרונות נוצרו פתרונות מתקדמים בהרבה – והשליכט הצבעוני הוא דוגמא טובה לכך.

כאשר אנו מדברים על שליכט צבעוני, הכוונה היא לשכבת ציפוי דקורטיבית המבוססת על מים. באמצעותה, אנו יכולים לצפות את הקירות החיצוניים של הנכס ולהעניק להם מראה יוקרתי ובמגוון רחב של טקסטורות.

שליכט צבעוני לקיר פנימי בתוך הדירה. צילום: אלי
שליכט צבעוני לקיר פנימי בתוך הדירה. צילום: אלי

חשוב לציין כי השליכט צבעוני מחזיק ביתרונות רבים – הרבה מעבר להיבטים האסתטיים שבו. כלומר, בשל העובדה שמדובר בשכבה גמישה למדי, השליכט מגן על הקיר מפני תנאי מזג האוויר השונים ואף מונע את היווצרותם של סדקים.

במקביל לכך, השליכט הצבעוני מורכב מחומר גלם ממנו יוצאים אדי מים. בשל כך, כושר ההידבקות שלו אל הקיר הוא גבוה ביותר. במילים אחרות, מדובר בפתרון פונקציונלי עמיד לטווח הארוך.

את השליכט ניתן ליישם באמצעות טיח. וזאת, כאשר ישנם סוגים שונים של טיח: שחור רגיל, טיח עמיד מפני רטיבות לצד סוגים רבים אחרים. בטרם תתחילו בשלב זה, יהיה עליכם למרוח את הפריימר ולהמתין שהוא יתייבש.

לצורך ביצוע שלבי העבודה השונים ובהתאם לנהלים, על איש השיפוץ להחזיק בניסיון וברקע הדרושים לכך.

השליכט הצבעוני ברוב המקרים משמש בעיקר לצביעה חיצונית. אחד הדוגמאות הבולטות הוא שליכט צבעוני מסביב לבית פרטי(וילה), דו משפחתי, קוטג' או שליכט צבעוני מסביב לבניין מגורים(מעטפת) שזו השיטת צביעה הנפוצה בימנו בארץ.

שליכט צבעוני על קיר חיצוני מסביב לחלון. צילום: סרגי
שליכט צבעוני על קיר חיצוני מסביב לחלון. צילום: סרגי

לשתף פעולה עם המקצוענים

מתכננים לשדרג את מראה הקירות החיצוניים של הבית? בעת השימוש בשליכט צבעוני יהיה עליכם להכין את התשתית הנדרשת ולבנות את התקציב הדרוש לביצוע המשימה.

בתחילת תהליך זה, פנו אלינו בשיחה או בהודעה ואנו נדאג לכם להצעת מחיר זולה ומשתלמת ועבודה מקצועית ללא פשרות.

שליכט צבעוני שנעשה בקירות מעקה על גג. צילום: השלום
שליכט צבעוני שנעשה בקירות מעקה על גג. צילום: השלום
רוצים שנחזור אליכם?
להצעת מחיר חינם
ללא התחייבות
מה חדש באתר