שיפוץ מקלט – שיפוץ בהתאם לתקנים במחירים הכי משתלמים

מתעניינים בפרטים אודות שיפוץ מקלט ביתי או מקלט בבניין משותף? אתר "המשפצים שלי" ישמח לסייע לכם, בחינם וללא התחייבות, בקבלת הצעות מחיר מקבלני שיפוצים זולים ואיכותיים בתחום שיפוץ מקלטים. באמצעותנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בעלויות, בריצות ובכאבי ראש.

שירותים נבחרים בעבודות שיפוץ מקלטים בזול עם "המשפצים שלי" 

 • שיפוץ מקלטים קומפלט.
 • איטום מקלטים בפני חדירת נוזלים ומניעת רטיבויות.
 • השמשת מקלטים בהתאם לתקנים, בזמינות גבוהה ובמהירות .
 • עבודות חידוש מקלטים כגון תיקונים,צבע וטייח.
 • הדברה וניקיון לחדרי מקלט.
 

שלא כמו שיפוץ ביתי של חדר זה או אחר, שיפוץ מקלט דורש מאתנו לעמוד בקריטריונים ברורים אשר נקבעו על ידי המדינה. בבניינים משותפים רבים קיימים מקלטים אשר נועדו לשימוש בשעת חירום או לצורכי תרגול. האחריות על בדיקת מצבו של המקלט המשותף מוטלת בדרך כלל על דיירי הבניין ועליהם לבצע סקירות חוזרות ונשנות על מנת לוודא שהוא המצב תקין. תחזוקת המקלט כוללת ניקיון שלו, בדיקת תקינות של היציאות והכניסות, תאורה תקינה ועוד. כאשר דרוש שיפוץ של המקלט יש לבצע אותו כמה שיותר מהר כך שהוא יהיה מוכן ומזומן לקליטת דיירים במקרה הצורך. בתים שנבנו לפני שנות ה-90 יכילו מקלט משותף זאת בניגוד למבנים שנבנו לאחר מכן והם מכילים ממ"ד פרטי בכל דירה.

ריצוף מחדש במקלט משותף בבניין. צילום: סרגי ריצוף מחדש במקלט משותף בבניין. צילום: סרגי

אז איך משפצים מקלט

על מנת לדעת מה דורש שיפוץ ניתן לפנות אל פיקוד העורף ולקבל את כל המידע הדרוש. באופן כללי יש לבצע בדיקה שנתית ובמידה ויש צורך בשיפוץ אז לבצע אותו. שיפוץ יכלול כמה גורמים חשובים ועיקריים שיש להתייחס אליהם:

   • נושא הגישה הוא בעל חשיבות רבה ויש לדאוג לפינוי של כל המעברים אשר מובילים את המקלט המשותף.
   • יש לבצע בדיקה של תקינות הבטון והשלד, סקירה של התקרה והרצפה באשר לסדקים שעלולים להופיע. אם אכן מתגלים סדקים אז יש תקן אותם בכפוף לאישור של מהנדס בניה.
   • גם נושא הצבע הוא חשוב ויש לבצע צביעה מחודשת מדי פעם שתכלול גם שימוש בצבע זוהר למטרת הכוונה של דיירים לפתח המקלט וליציאות החירום.
   • החלונות והדלתות במקלט הם אטומים ומותקנת עליהם רצועת גומי שמסייעת באטימה. יש לבדוק את תקינות הדלתות והחלונות.
   • בדיקה של צינורות האוורור שחיוניים מאוד במקרה של שהיה ממושכת במקלט.
   • כל מקלט מציע גם מערכת חשמל ואינסטלציה. תקלות במערכות אלו עשויות להוות מכשול משמעותי ככל שמדובר על שהיה במקום אפילו לכמה שעות. אם יש בעיות בתחום זה, כדאי לפנות למשפצים מקצועיים שמכירים את סוג העבודה הזה.

שיפוץ מקלחת ושירותים במקלט משותף. צילום: שי שיפוצים שיפוץ מקלחת ושירותים במקלט משותף. צילום: שי שיפוצים

עובש ורטיבות

מקלטים משותפים רבים סובלים מבעיות שקשורות לעובש ורטיבות, שכן הם נמצאים בדרך כלל מתחת לפני הקרקע. כאשר האיטום של קירות המקלט נפגמים יש לבצע עבודת איטום מחודשת. מומלץ לבצע איטום חיצוני ולא פנימי שיביא לתוצאה טובה בהרבה. אם ישנם מרצפות סדוקים או שבורים אז יהיה עלינו לבצע החלפה שלהם באופן נקודתי בחדשים. היות שמדובר על נושא בעל חשיבות יתרה, יש לפנות לבעל מקצוע מיומן בתחום השיפוץ. אתר "המשפצים שלי" מציע מגוון של בעלי מקצוע עם ניסיון וותיק ברמה גבוהה, כל האחד מתמחה בתחומו הרלוונטי, כך שניתן לקבל עבודה ברמה גבוהה ומקצועית. חשוב לפנות לבעלי מקצוע ספציפיים ולא להתפשר על עבודה כללית שתתבצע ברשלנות. אם מדובר על עבודות חשמל או אינסטלציה אז יש לפנות לחשמלאי מיומן או אינסטלטור מומחה על פי הדרישה. קיימים משפצים שזהו תחום העבודה שלהם וכדאי להתייעץ עמם בכל הנוגע לשיפוץ המקלט המשותף. צביעה מקצועית לכל חלל המקלט כולל החדרים הפנימיים. צילום: אלי צביעה מקצועית לכל חלל המקלט כולל החדרים הפנימיים. צילום: אלי

כמה זה עולה

כמובן שכל שיפוץ כרוך במסגרת תקציבית הולמת שתאפשר את ביצוע כלל התיקונים. העלות משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת ואם מדובר על מקלט מוזנח אז הוא בוודאי ידרוש יותר עבודה מאשר מקלט מתוחזק ונקי. ניתן לשער עלות שיפוץ מקלט מסוג זה תהיה סביב 5000 ₪, אך כדאי מאוד לחפש המלצות ולא לקחת את הצעת המחיר הראשונה שתקבלו.

צרו עמנו קשר ונשמח לסייע ולייעץ בחינם ללא עלות ולספק עבורכם את בעלי המקצוע המומחים ביותר שמספקים את המחירים הכי זולים בתחום שיפוץ מקלטים באזור מגורכם.


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון עבודות שיפוצים קומפלט מחיר
מחיר שיפוץ מקלט
מחיר לחומרים ועבודה עבור שיפוץ מקלט עבור השמשתו וכולל צביעה,תיקונים וטייח, איטום מפני נזילות ורטיבויות, הדברה וניקיון, אינסטלציה,תאורה בהתאם להנחיות פיקוד העורף
החל מ6,000 ש"ח

חלוקה של חדרים בגבס כחלק משיפוץ במקלט. צילום: דרור חלוקה של חדרים בגבס כחלק משיפוץ במקלט. צילום: דרור

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ