שיפוץ חדר אמבטיה

מחפש חברת שיפוצים עבור שיפוץ אמבטיה במחיר זולים? צור עמנו קשר לקבלת ייעוץ והצעות מחיר משתלמות עבור שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט במחיר מבצע.

 

אם תערכו סקר ותשאלו אלף אנשים מה הדבר שהם הכי אוהבים כשהם חוזרים הביתה לאחר יום העבודה, הרוב יענו לכם שהם מחכים למקלחת טובה של סוף היום. מקלחת מרעננת בחדר אמבטיה נקי, מאובזר ונעים עשויה לשפר משמעותית את איכות החיים שלנו. על אף שרמת הנינוחות במקלחת יותר חשובה לנשים, דעו לכם שגם גברים רוצים את הפרטיות והנינוחות שלהם, גם במקלחת וגם בשירותים שבדרך כלל נמצאים בחדר האמבטיה. שיפוץ חדר אמבטיה הוא שירות נפוץ שמטרתו היא לשדרג לנו את איכות החיים, להכניס ריגוש חדש למקלחת (או לאמבטיה) שלנו וכן לאפשר לנו גישה ונוחות גדולים יותר מהתצורה הקודמת.

שיפוץ חדר מקלחת כולל ריצוף באריחים דמוי פרקט. צילום: קובי האינסטלטור ביצוע שיפוץ בחדר מקלחת כולל ריצוף באריחים דמוי פרקט. צילום: קובי האינסטלטור

כיצד מתבצע שיפוץ חדר אמבטיה?

שיפוץ חדר אמבטיה לא יכול להיעשות על ידי כל אחד, כיוון שישנה חשיבות להכרת המרצפות והתאמתן לחלל רטוב, חשוב להכיר את מערכות הצנרת בבית וכן לבצע את העבודה ביסודיות ומקצועיות מבלי לפגוע במערכות אלה. כמו כן, מקלחת היא מקום שמסתובבים בו יחפים ועל כן גדלה החשיבות להשארת חדר האמבטיה מוכן, נקי ובנוי בצורה בטוחה לשימוש גם לילדים. לאחר תכנון ורישום כל העבודות שיש לבצע יהיה על הקבלן לרכוש את החומרים ולהביא את העובדים לביצוע העבודה בהתאם לתאריכים מוגדרים שייסגרו מול בעל הבית. כדאי להימנע מעיגול פינות בכל הקשור לשיפוץ האמבטיה ולשכור איש מקצוע מנוסה וותיק המתמחה בתחום זה. מומלץ וחשוב מאוד כשסוגרים עם בעל המקצוע המבצע את שיפוץ המקלחת, לא לסגור בעל פה על מהות ביצוע העבודה, אלא לרשום זיכרון דברים מפורט על מה כן כלול בשיפוץ האמבטיה כדיי שחלילה לא להגיע למחלוקת בסוף השיפוץ בטענות שונות של הצדדים.

שיפוץ חדר אמבטיה בשלבי הריסה לקראת שיפוץ מחדש. צילום: דרור חדר אמבטיה בשלבי הריסה לקראת שיפוץ מחדש. צילום: דרור

עבודות הכלולות בשיפוץ חדר אמבטיה:

לא כל שיפוץ חדר אמבטיה כולל את כל העבודות הללו וכי אתם תוכלו להתאים את חבילת העבודה הנדרשת מול קבלן השיפוצים שלכם. ישנם חבילות לשיפוץ חדר אמבטיה קומפלט לפי גודל וישנן עבודות שונות המרכיבות את העבודה על חדר האמבטיה, לדוגמה: החלפת ריצוף ברצפה או בקירות, צביעת החדר, תיקון ו/או החלפת צנרת, החלפת דוש ומערכת המקלחת, החלפת אמבטיה, שינוי מיקום של המקלחת, שבירת קירות והרחבת המקלחת, שינוי מיקום שירותים/הוספת שירותים לחדר האמבטיה, הוספת נקודות חשמל ממוגנות, התקנת ברז באמבטיה, פירוק ו/או החלפת מקלחות, החלפת כיורים ועוד.

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט הקמת נקודות צנרת חדשות . צילום: השלום שיפוצים הקמת נקודות צנרת חדשות בשיפוץ אמבטיה קומפלט. צילום: השלום שיפוצים

כמה עולה לשפץ חדר אמבטיה וכיצד ניתן להוזיל בעלויות?

עלות שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות מתומחר לפי מטר, לפי פרויקט או לפי עלות של מכלול העבודות המבוקשות. בדרך כלל שיפוץ של חדר אמבטיה קיים כולל צביעה והדבקת ריצוף עשוי לעלות החל מ8 אלף ש"ח ומעלה, אם כי זה משתנה בהתאם לעבודה המבוקשת, לגודל חדר האמבטיה וכו'. דברים שיכולים לייקר לכם את הצעת המחיר היא כל דבר המצריך שבירת קירות או ריצוף, בנייה של קירות, ביצוע תיקונים או החלפת צנרת, ביוב או טיפול בחשמל. חלק מהעבודות שנוגעים גם בנושאים הללו כלולים בהצעת המחיר הכללית לשיפוץ חדר האמבטיה אולם ישנם דברים מסוימים שיוסיפו למחיר הסופי שלכם. לעתים אם תרכשו את הריצוף לבד למשל או תדאגו בעצמכם לטיוח הקירות תוכלו לחסוך מעט בעלות השיפוץ. בכל מקרה כדאי לוודא זאת מול קבלן השיפוצים. במהלך החורף בשל מזג האוויר אנשים אינם נוטים לבצע הרבה עבודות שיפוץ, לכן אם תוכלו להזמין את קבלן השיפוצים בחורף לרוב תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית יותר מאשר בקיץ.

הדרך הטובה ביותר לחסוך בעלויות היא לבצע השוואת מחירים ואין דרך טובה וקצרה יותר לעשות זאת מאשר ליצור עמנו קשר ולקבל במהירות עד 3 הצעות מחיר אטרקטיביות משיפוצניקים מנוסים, ותיקים ומקצועיים באזור מגוריכם כולל ייעוץ חינם ללא תשלום. תוכלו לקבל פרספקטיבה לגבי המחירים בשוק באותה העת וכן לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. צרו קשר טלפוני או השאירו הודעה עוד היום!

הקמת שירותים נסתרים ועיצוב מחדש לכיור במהלך השיפוץ. צילום: א.ערן הקמת שירותים נסתרים ועיצוב מחדש לכיור במהלך השיפוץ. צילום: א.ערן


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון שיפוץ חדר אמבטיה מחיר
מחיר שיפוץ חדר אמבטיה סטנדרט
מחיר סטנדרט עבור שיפוץ חדר אמבטיה ברמה בסיסית
החל מ8500 ש"ח
מחיר שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט
המחיר כולל החלפת צנרת, פירוק הרכבת ריצוף וחיפויים,שינוי ותוספת נקודות חשמל,התקנת אסלה וכיור , צביעת קירות כולל טיפול בעובש ואיטום הקירות והתקנת אינטרפוץ.
החל מ11500 ש"ח
מחיר התקנת כיור בחדר אמבטיה
המחיר כולל כיור,ברז, חיבור צנרת, חציבה בקיר ואיטום.
בין 240-500 ש"ח
מחיר התקנת אמבטיה
המחיר כולל חיבור האמבטיה אל צנרת הביוב ,הדבקתה ועבודת האיטום.
בין 1200-1650 ש"ח
מחיר התקנת מקלחון בחדר אמבטיה
מחיר עבור התקנת מקלחון ,לא כולל פירוק מקלחון קיים או פירוק אמבטיה
החל מ300 ש"ח
מחיר פירוק חדר אמבטיה
המחיר כולל פירוק כלים סניטריים, כולל הכיור, אמבטיה וקרמיקה ופינויים. המחיר לא כולל התקנת כלים חדשים.
החל מ600 ש"ח
מחיר פירוק אמבטיה
מחיר הינו לפירוק ופינוי אמבטיה . המחיר לא כולל תוספת שיש לבקשה בנפרד עבור התקנת אמבטיה או מקלחון חדשים.
החל מ450 ש"ח
מחיר פירוק מקלחון
המחיר הוא עבור פירוק מקלחון מחדר האמבטיה ופינוי הפסולת.
בין 250-500 ש"ח
מחיר פירוק אסלה בחדר אמבטיה
מחיר פירוק אסלה סטנדרטית ,לא תלויה ושאינה כוללת ניאגרה סמויה
בין 150-250 ש"ח

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כולל חיפוי קירות באריחים גדולים. צילום: א.ערן שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כולל חיפוי קירות באריחים גדולים. צילום: א.ערן

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ