שיפוץ דירה שכורה

מתעניינים בעלות של שיפוץ דירה שכורה שאתם גרים בה או מעוניינים להעלות את ערך הדירה שאתם משכירים? אנו כאן על מנת לעזור לכם לקבל פרופורציות ועלויות לגבי סוגי עבודות שיפוץ לדירות שכורות,בתקציב מוגבל. צרו עמנו קשר לייעוץ חינם וללא התחייבות למגוון עבודות שיפוצים לדירות שכורות במחירים הכי משתלמים, ברחבי הארץ.

 

על אף שזה נשמע מוזר הרבה מאוד אנשים משפצים את הדירה השכורה שלהם ואפילו משקיעים בכך לא מעט כסף. שיפוץ הדירה השכורה הפך מאוד פופולרי בשנים האחרונות כיוון שהוא לא רק תורם ליחסים טובים עם בעל הבית, אלא גם לנוחות של השוכרים בבית, מחירי השיפוץ נוחים יותר ואיכות החיים משתפרת.

מדוע בכלל לשפץ דירה שכורה?

אז אתם בטח שואלים את עצמכם עכשיו "מדוע שאשקיע בשיפוץ דירה שאני שוכר אותה והיא לא שלי?" ובכן, להלן מספר תשובות הגיוניות ממקרים אמיתיים:

  • כאשר נרצה לקנות דירה בהמשך – אם אתם יודעים שהולך להשתחרר לכם סכום כסף גדול ממקור כלשהו, או לחילופין שחסכתם מספיק כסף לקנות דירה משלכם וזו הדירה שאתם רוצים כדי לא לעבור לאזור חדש ובעל הבית מסכים למכור לכם אותה – אז כאשר יש הסכם חתום על רכישת הדירה במועד מסוים, כדאי לבצע את השיפוצים מוקדם ככל האפשר ובאופן כללי תוכלו לבצע את השיפוץ בראש שקט בידיעה שאתם משקיעים בדירה שעתידה להיות שלכם.
  • כאשר מדובר בחוזה ארוך טווח – כאשר החוזה הוא ארוך טווח (בדרך כלל באזור ה5-10 שנים) הרי שמדובר בתקופת זמן ארוכה וכדאי שיהיה לנו נוח בדירה שאנו גרים בה. סביר להניח שמי ששוכר לטווח ארוך הוא אדם/משפחה שגם מתכוונת להישאר בדירה לאחר מכן, אז אם אתם יודעים שאתם הולכים להישאר בדירה כל כך הרבה זמן, תוכלו כבר להתייחס אליה כאילו היא דירה שלכם ולשפץ אותה בראש שקט מתוך ידיעה שאתם הולכים ליהנות מהשיפוץ לאורך שנים ארוכות.
  • כאשר מדובר בשיפוץ קטן – כאשר מדובר בשיפוץ קטן בסכום לא כל כך גבוה ביחס לשיפוץ דירה קומפלט, הרי שיכאב לנו פחות לבצע את השיפוצים הנדרשים על מנת להעלות את איכות החיים שלנו ושל דיירי הבית.
  • כאשר זה חתום בהסכם עם בעל הדירה – ישנם אנשים שחותמים על הסכם עם בעל הדירה שבהסכם יש התחייבות מצד הדייר לבצע שיפוצים מסוימים בדירה, בעוד בעל הבית יעניק לדייר חוזה שכירות מופחת יותר בתמורה לכך.
  • כאשר המצב מחייב אותנו לעשות שינויים – ישנם מקרים שבהם המצב מחייב אותנו לבצע שיפוץ בדירה, כמו למשל כאשר המשפחה מתרחבת וזקוקים לחדר נוסף או כאשר צינור התפוצץ ויש צורך לבצע תיקונים למערכת האינסטלציה ולכן יש צורך בשבירת הרצפה/התקרה בדרך כלל ומנצלים זאת כבר לביצוע שיפוץ.

מה נוכל לעשות כדי לשדרג את הדירה?

שיפוץ דירה שכורה כולל בדרך כלל מגוון עבודות שונות, הכוללות עבודות חשמל, צבע, בנייה/שבירה של קירות, התקנת ריצוף חדש, שיפוץ חדר אמבטיה ועוד. כאשר מדובר בשיפוץ נקודתי תוכלו לקבל הצעת מחיר לאיש מקצוע המתאים יותר לביצוע העבודה המבוקשת, אולם לא מדובר בשיפוץ כללי של הדירה ויש לציין זאת לאיש המקצוע בטלפון.

כמה עולה לשפץ דירה?

שיפוץ דירה קומפלט יכול לנוע בין כמה עשרות אלפי שקלים עד 100-200 אלף שח בדרך כלל, תלוי באופי העבודה הנדרש, בגודל הבית, באיש המקצוע, בתקלות שיצוצו במהלך העבודה ועוד. באתר "המשפצים שלי" תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל עד 3 הצעות מחירים מנותני השירות המומלצים באיזור מגוריכם לביצוע שיפוץ הדירה השכורה שלכם ולבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ומייד נחזור!


חייגו עכשיו: 0559663257

שיפוץ דירה שכורה במחיר זול שכולל גם שיפוץ מטבחון קטן וריצוף. צילום: שי שיפוצים שיפוץ דירה שכורה במחיר זול שכולל גם שיפוץ מטבחון קטן וריצוף. צילום: שי שיפוצים

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ