שיפוץ דירה קומפלט

הגיע העת לשפץ את הדירה ואתם כבר בעננים. כיצד תשפצו את הדירה שלכם? האם אתם רוצים להוסיף עוד חדר? לצבוע את הקירות ולעצב אותם בדרך מיוחדת? להוסיף ריצוף פרקט ואווירה כפרית? או בכלל משהו אחר?
שיפוץ דירה קומפלט הוא שירות שיפוצים נפוץ מאוד בכל רחבי הארץ וכי בתי אב רבים משפצים את הדירה אחת לתקופה על מנת לחדש ולהשביח את הנכס.

באמצעות אתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל הצעות מחיר זולות ומשתלמות מבעלי מקצוע מומחים ומנוסים בשיפוץ דירות ברמה גבוהה, מכל רחבי הארץ -ללא כל תוספת תשלום.
אז למה אתם מחכים?צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ותוכלו לקבל ייעוץ חינם,ללא כל התחייבות.

שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ דירה קומפלט תמיד מתחיל מהרבה אבק. צילום: דרור

מדוע לשפץ את הדירה?

ישנן לא מעט סיבות מדוע כדאי לשפץ דירה באופן מלא או חלקי. כך למשל אם המשפחה מתרחבת ויש צורך לפצל את החדרים או לבנות חדר חדש, כאשר יש צורך בחדר עבודה חדש בבית או כי הקירות כבר מתקלפים ויש צורך לשנות ולחדש. זאת ועוד שיכול להיות שאתם רוצים מראה מודרני ונוח יותר לדירה, להכניס ריהוט חדש ולעצב את הבית בהתאם או אפילו להשביח את הנכס כדי למכור אותו ברווח גבוה יותר. שיפוץ דירה קומפלט מקצועי שיפוץ דירה מלווה בשבירת קירות וחציבות חדשות לאינסטלציה. צילום: דרור

מה כולל בדרך כלל שיפוץ דירה קומפלט?

שיפוץ דירה קומפלט כולל מייק אובר של הדירה כולה ומיני פרויקטים רבים שיש לבצע בתוך עבודת השיפוץ הכוללת של הבית. עבודה מסוג זה יכולה לכלול פירוק והתקנה של ריצוף, החלפת צנרת וביצוע תיקונים במערכות האינסטלציה בבית, קילוף קירות, תיקון וטיוח של קירות, צביעת הקירות, התקנות גבס, הנמכת תקרה,שבירת קירות, הוספת נקודות חשמל, חידוש מטבחים, חידוש חדרי אמבטיה, שיפוץ מרפסת, בניית מדרגות בתוך הבית ועוד. כל עבודה יכולה להוסיף לתמחור הכללי של הפרויקט כמובן וכל עבודה מסוג זה דורשת תכנון קפדני וכאשר ישנן תוספות בנייה המצריכות אישור אז יש לדאוג להגשת התכניות וקבלת ההיתרים הנדרשים. שיפוץ דירה קומפלט במחירים ללא תחרות גם למשקופים והדלתות מגיע להתחדש אחרי השיפוץ של הדירה. צילום: אלי

שאלות שכדאי לקבל עליהן תשובה

  • מה הכוונה שיפוץ דירה קומפלט? – הכוונה היא לשיפוץ של הדירה כולה, כולל עבודות יסוד על הקירות, הצנרת, הביוב וגם החשמל בדירה ובכולה. עבודה על חדר אחד בבית או ביצוע שיפוצים נקודתיים אינם נקראים שיפוץ דירה קומפלט.
  • האם כדאי לקחת אדריכל? – אדריכל מייקר מעט את העבודה אולם כאשר מדובר בעשרות של עשרות אלפי שקלים מינימום בשיפוץ הבית (ויכול להגיע גם עד כמה מאות אלפי שקלים) הרי שאדריכל הוא חיוני לתהליך ולתכנון קפדני ואיכותי של העבודה. אבל כמובן גם קבלן שיפוצים מקצועי יוכל לתת לכם המלצות לעיצוב ותכנון כחלק מהשיפוץ הכולל.
  • למי כדאי לשפץ דירה? – לכל אחד שרוצה לחדש את נראות הבית וההרגשה בו, להוסיף או לשנות חדרים או את מבנה הבית, להתאים את הבית לסגנון המועדף עליו או אפילו יזמים המעוניינים להשביח נכס ולהגדיל את הערך שלו נוהגים לשפץ את הדירה קומפלט.

שיפוץ דירה קומפלט כולל עיצוב לסיום נעצב את העמודים בבית בבריקים יפים אחרי השיפוץ קומפלט. צילום: אלי

האם כדאי להשקיע בשיפוץ דירה שכורה?

כאשר אתם שוכרים את הדירה היא למעשה לא שייכת לכם, אז מדוע בכלל להשקיע בשיפוץ הדירה? ובכן איננו מדברים על שיפוץ דירה בשווי מאות אלפי שקלים, אחרת היה עדיף לכם לרכוש דירה בעצמכם, אולי שוכרים רבים המעוניינים להתאים את הדירה השכורה לצרכים שלהם, או להרחיב אותה כי צריך עוד חדר והם אינם רוצים לעבור שכונה/עיר, יבצעו עבודת שיפוץ דירה שכורה ויתאימו אותה לצרכיהם. זאת ועוד שלעתים הדירה השכורה מתקבלת במחיר שכירות נמוך מראש, כאשר ההסכם עם בעל הבית הוא שהם ישלמו בעבור שיפוץ הדירה. לבסוף נאמר שאנשים בעלי חוזי שכירות ארוכי טווח של 5-10 שנים נוהגים גם הם להתייחס לבית כאילו הוא שלהם ומעוניינים להשקיע בשיפוץ לטובת הנוחיות שלהם.

אז איך מקבלים הצעות מחיר מקבלנים?

לפרטים נוספים וקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות מקבלני שיפוץ מקצועיים באזורכם מלאו את טופס יצירת הקשר באתר "המשפצים שלי" או צרו קשר טלפוני ונציגנו יחזור אליכם במהירות עם ההצעות הטובות ביותר עבורכם. כמו כן תוכלו לקבל אומדן כללי על עבודות שיפוצים שונות בדף מחירון השיפוצים המעודכן שלנו.


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון עבודות שיפוצים קומפלט מחיר
מחיר שיפוץ דירה עד 3 חדרים
עלות לשיפוץ קומפלט לדירה הכולל עבודות אינסטלציה, חשמל, קרמיקה, צבע ועוד. המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה
החל מ50,000 ש"ח
מחיר שיפוץ דירה חדשה מקבלן לדירת יוקרה
המחיר הוא לשדרוג דירה חדשה ומשתנה בהתאם לגודל הדירה. המחיר יהיה לרוב זול יחסית לשיפוץ דירה ישנה. השיפוץ יכול לכלול- עבודות חיפוי, שיפוץ מטבח,עיצוב חדרים מחדש,התקנת פרקט ,הדבקת ריצוף חדש ,צביעת דירה ושיפוץ מרפסות.
החל מ45,000 ש"ח
מחיר שיפוץ בית פרטי או שיפוץ וילה
המחיר הוא לשיפוץ קומפלט לבית פרטי עד 2 קומות.
החל מ120,000 ש"ח
מחיר שיפוץ דירת גן
המחיר הוא לשיפוץ קומפלט לדירת גן וכן משתנה בהתאם לגודל הדירה. השיפוץ כולל הרחבה ושינוי של חללים, הנמכות תקרות, התקנת דקים ופרגולה בחצר ושיפוץ חדר אמבטיה ושירותים.
החל מ140,000 ש"ח
מחיר שיפוץ דירת דופלקס או פנטהאוז
המחיר הוא לשיפוץ דירה בגודל 90-130 מר וכולל שיפוץ חדרי מקלחת, צביעת דירה, טיפול בבעיות איטום, הדבקת ריצוף, והנמכות גבס
החל מ170,000 ש"ח
מחיר שיפוץ דירה 4 חדרים
מחיר לשיפוץ קומפלט לדירה הכולל החלפת אינסטלציה, חשמל, קרמיקה וצבע
החל מ68,000 ש"ח
מחיר שיפוץ דירה 5 חדרים
כמה עולה לשפץ דירת 5 חדרים קומפלט כולל חומרים
החל מ75,000 ש"ח

בעיצומו של שיפוץ דירה קומפלט. צילום: דרור בעיצומו של שיפוץ דירה קומפלט. צילום: דרורnighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ