חייגו להצעה:

0559663257

הנגשת דירה לנכים כולל שיפוץ קומפלט מחירים משתלמים

שיפוץ דירה לנכים – הוצאה מחייבת

מתעניין בהצעות מחיר לשיפוץ דירה לנכים ובעלי מוגבלות? אנו מספקים שירותי התאמה והנגשת של דירות לבעלי מוגבלויות לחדרי אמבטיה ושירותים, חדרי שינה ועוד בהתאם לבקשת הלקוח .באמצעות השירות שלנו תוכל לקבל הצעות מחיר משתלמות, בחינם וללא התחייבות ותתחיל לחסוך!

רוצים לדעת כמה עולה לבצע שיפוץ דירה לנכה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

שיפוץ דירה לנכים כולל התאמה מלאה לכניסה לדירה ולשירותים ואמבטיה - מחירים נוחים
שיפוץ דירה לנכים כולל התאמה מלאה לכניסה לדירה ולשירותים ואמבטיה – מחירים נוחים

למרבה הצער, ישנם בקרבנו אנשים רבים אשר לוקים בנכות פיזית כל שהיא ולא מסוגלים לבצע כל משימה בקלות רבה כמו אדם בריא.

אנשים אשר יושבים בכיסאות גלגלים זקוקים לתנאים שונים, יותר מרחב תנועה, נגישות רבה יותר והתאמה כללית של הבית למצבם החדש.

כיום ניתן לבצע שיפוץ דירה לנכים כך שהיא תהפוך לנוחה בהרבה ותתאים לצרכיו המדויקים של מי שגר בה.

אחד החששות הגדולים שמקננים בליבם של אנשים שמעוניינים בשיפוץ הוא הפחד שמא העיצוב שמיועד לאדם נכה יפגום באסתטיקה של הבית ויחבל בקו העיצובי שלו.

למעשה ניתן לבצע שיפוץ שיתאים לאדם נכה וגם יהפוך את הבית למעוצב ופרקטי.

שיפוץ חדר אמבטיה או מקלחת להכנה לנכים
שיפוץ חדר אמבטיה או מקלחת להכנה לנכים

שיפוץ דירה לנכים – מה עם הכניסה לבית?

כיסא גלגלים הוא בעל רוחב סטנדרטי ועל כן ניתן להרחיב את הפתחים ברחבי הבית ולהתאים אותם לגודל של הכיסא.

אם מדובר על מדרגות, ניתן להתקין סוגים שונים של מאחזי יד, רמפה או כל מה שדרוש על מנת לעבור את המכשול בקלות רבה.

במידה ומדובר על בית משותף, ניתן להתאים את כלל האזורים לשימוש של האדם המוגבל פיזית, ולמעשה קיים חוק בנושא זה לפחות בכל מה שנוגע להתאמת מקלטים ושיפוצם.

החוק הישראלי מחייב להנגיש את כל המבנים הציבוריים לנכים
החוק הישראלי מחייב להנגיש את כל המבנים הציבוריים לנכים

מתאימים את הבית

ככל שמדובר על הנגשה של הבית לאדם נכה חשוב להתייעץ גם עם אנשי מקצוע בתחום הרפואה שידעו לתת עצות טובות. אתר "המשפצים שלי" יוכל לסייע בטיפים רבים בנושא וישמח ללוות אתכם בתהליך השיפוץ. נוסף על כך, אלה כמה דברים שכדאי לדעת על שיפוץ דירה לנכים:

  • דלתות הבית צריכות להיות ברוחב של לפחות 80 ס"מ וניתן להתקין דלתות שנפתחות באמצעות מנעול חשמלי או אפילו בעזרת שלט רחוק. גם האפליקציות נרתמות לטובת העניין וישנם יישומים שמיועדים לשם כך.
  • אם הדלת לא נפתחת באמצעות חיישן אז יש לקחת בחשבון את גובה הידית והסוג שלה כך שהדייר לא יזדקק להפעלה של כוח רב. ניתן גם להתקין דלתות הזזה מיוחדות לנכים.
  • אם מדובר על בית דו מפלסי או שישנן מדרגות בכניסה, ניתן להתקין מעלון שיסייע במעבר בין בקומות. ישנם מעלונים אנכיים וקיימים מעלוני מדרגות שמתלבשים על המעקה. אם מדובר על הסוג השני אז יש לקחת בחשבון שדרוש מעקה חזק מאוד ויציב.
  • בכל מה שקשור לריהוט, מדובר באויב מספר אחד ויש להתאים אותו לבית. שולחנות צריכים להיות נגישים כך שכיסא הגלגלים יוכל להיכנס מתחתיהם. באופן כללי מדובר על שולחנות בגובה של 65 ס"מ. אם מדובר על אדם נייד אך מתקשה בהליכה אז יהיה עלינו להתקין ברחבי הבית מאחזי יד רבים בגובה המתאים.
  • חדר האמבטיה הוא אחד המקומות היותר רגישים שקיימים בבית. כמובן שהפתח חייב להיות 80 ס"מ. את הדלת יש לתכנן כך שהיא תיפתח כלפי חוץ או שתהיה דלת הזזה. לא ניתן להתקין אגנית שכן כיסא הגלגלים אמור להגיע תחת המקלחת. מוגבלי תנועה יוכלו להיעזר במאחזי יד רבים.
מאחז יד מקצועי שמותקן במיוחד לנכים בשירותים או במקלחת
מאחז יד מקצועי שמותקן במיוחד לנכים בשירותים או במקלחת

בטיחות ועיצוב

כאמור ישנם דברים רבים שיש להתחשב בהם אך לא חייבים לוותר על העיצוב. פניה אל קבלן מקצועי תבטיח עבודה איכותית ושימוש בחומרי גלם שיתאימו את עצמן לבית. ניתן בקלות למצוא אריחים שאינם מחליקים לאמבטיה, ברזים בעלי פונקציות של הפעלה פשוטה ורהיטים שלא מסכנים את הדיירים בבית.

אז איך מקבלים הצעת מחיר לשיפוץ לנכים?

באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל את כל המידע על ביצוע שיפוץ דירה לנכה כולל ייעוץ חינם ללא תשלום והצעת מחיר מסודרת. כמו כן תוכלו לקבל מגוון הצעות מחיר, בחינם וללא התחייבות, מנותני השירות המומלצים שלנו באזור מגוריכם.

דילוג לתוכן