חייגו להצעה:

0559663257

שיפוץ גינה בזול ובמקצועיות בבית פרטי או משותף

שיפוץ גינה במחירים משתלמים

מעוניינים בשיפוץ גינה כלשהו? אנחנו מתמחים בתחום השיפוצים כולל שיפוצי גינות.

רוצים לדעת כמה עולה לשפץ את הגינה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

שיפוץ ברמה גבוהה לגינות במחירים זולים כולל דשא סינטטי פרגולות וגדרות
שיפוץ ברמה גבוהה לגינות במחירים זולים כולל דשא סינטטי פרגולות וגדרות

במידה ואתם מעוניינים להוסיף פרגולה או דק, לרצף את הגינה באבנים משתלבות או ליצוק יציקת בטון על מנת להניח מחסן או ריצוף מסוג אחר, אתם מוזמנים לפנות אלינו, בכל שעה ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף בתחום שיפוץ גינות, במחירים הכי משתלמים!

שיפוץ גינה בחורף

נשאלת השאלה: למה שיפוץ גינה הוא משהו שכדאי לעשות בימי החורף? ובכן, אל תיתנו לקור והסערה שבחוץ להטעות אתכם. כולנו יודעים שהחורף הישראלי הוא קצר מועד ונמשך לכל היותר חודשיים או שלושה ואז אנחנו מוצאים עצמנו במזג אויר קיצי ושטוף שמש, כזה שמתאים מאוד לישיבה בחוץ.

אז הופכת הגינה של רבים מאיתנו לחלק היותר פעיל בביתנו. אנו אוכלים בה, מארחים בה, או סתם רובצים ומשחקים בה. אבל דווקא עכשיו, בשיא החורף הכי נכון להגשים את תוכניות השיפוץ והעיצוב החדשות שלכם.

שיפוץ גינה – שלב ראשון

השלב הראשון של תהליך שיפוץ גינה כולל כמו תמיד תיכנון. לכן לפני הכל מומלץ שתשבו עם דף ונייר ותחשבו טוב טוב מהי מטרתה של הגינה עבורכם. האם היא אמורה להיות מקום בו אתם יושבים ונהנים תחת צילם של העצים ומקשיבים חרש לשירת הציפורים או אולי פשוט מדובר בתוספת אסתטית לבית.

האם אתם מעוניינים בגינת ירק שבה תגדלו עגבניות ומלפפונים עבור הסלט שלכם? ובכלל, אילו צמחים אתם רוצים לשתול בה או מה תרצו לבנות בה. בכל מקרה מומלץ להתייעץ וגם לפקוד אתרים שונים ברשת האינטרנט, פשוט כדי לקבל רעיונות.

אחרי שיש לכם כבר כיוון פשוט תרשמו לעצמכם את הנקודות החשובות וכל מה שאתם מעוניינים ליישם בגינה שלכם. אלו יהיו המטרות שלכם. חשוב שגם תתייחסו לאורח החיים שלכם.

אם אתם אנשים עסוקים, עסוקים מדי בשביל לתחזק את הגינה והצמחים שבחרתם כדי שתחשבו שוב. קחו בחשבון למשל שצמחים עונתיים זקוקים להחלפה ויש שיחים הזקוקים לגיזום.

שיפוץ גינה – למה חשוב כאן בעל המקצוע

כאשר אתם ניגשים לבצע שיפוץ גינה בבית שלכם כדאי שתתייעצו עם בעל מקצוע. ככל הכל הוא זה שביכולתו לסייע בפעולות השונות. הוא כמובן ידאג לכך שהגינה תהיה מטופחת, מסודרת ונקייה לכל אורך השנה.

בכל פעולותיו, אם זה בשתילת שתילים, גיזום עשבים או פיזור אבנים הוא דואג לשמור על תחזוקה שוטפת של הגינה לאורך כל השנה. ללא הידע המקצועי שלו יכול להגרם נזק רב.

גנן מנוסה ידאג להכין תשתית מתאימה לגינה, הוא יבחר עבורכם את הצמחייה הנכונה כדי שלא תיבול יומיים אחרי שנשתלה, או לחילופין תגדל פרא עם הזמן. הוא זה שידאג לפרטים הקטנים ביותר כמו ריצוף אבנים משתלבות שיתנו את התחושה שיש לכם גינה מטופחת.

איך לבחור את הגנן המתאים עבורכם

ראשית כדאי שתגדירו לעצמכם מה אתם מחפשים בבעל המקצוע, כלומר הגנן שאתם מעוניינים לשכור את שרותיו. האם אתם מחפשים את מי שיתכנן עבורכם את הגינה ויעצב אותה, האם הוא אמור לתכנן אותה או פשוט רק לתחזק אותה.

בכל מקרה, הזמינו אותו להתייעצות והציגו בפניו את סוג הגינה בה אתם מעוניינים. גנן מנוסה יוכל לומר לכם לאחר שיתבונן בגינה ויראה את גודלה ואת הנתונים הסביבתיים הקיימים בה, אם אכן אפשר להפוך אותה לגינת החלומות שלכם, או שאולי יוכל להציע תכנון גינה המתאימה לתנאי השטח ושעדיין תענה על הצרכים שלכם. בכל מקרה כדאי שתסמכו עליו לצורך שיפוץ גינה.

כמובן שלאחר שתתכננו איתו הקמת גינה עתידית שלכם תדעו מהו התקציב הנדרש לגינת החלומות שלכם. אם נסחפתם תמיד תוכלו לוותר על כמה דברים כדי להגיע לכזה שמתאים לכם.

ברגע שהתקציב יונח לפניכם, תוכלו לדעת אם אתם מעוניינים להוסיף דק או פרגולה, אבן מדרך, יציקת בטון לגינה או תוספת דשא. אילו צמחים ועצים תרצו להוסיף או להוריד. העיקר כשיגיע הקיץ תשבו בגינה שלכם.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר לגבי שיפוץ הגינה שלכם? "המשפצים שלי" זמינים עבורכם בכל שעה וישמחו לספק לכם יעוץ ומידע מקיף לגבי האפשרויות שלכם, במחירים המשתלמים ביותר!

דילוג לתוכן