שיפוץ בית – מגשימים לכם חלום במחיר הכי זול!

מברר לגבי הצעות מחיר עבור שיפוץ של בית קומפלט במחיר משתלם? "המשפצים שלי" בשבילך על מנת לתת את המענה למגוון עבודות, משיפוצניקים וקבלנים מקצוענים בפריסה רחבה, המבצעים עבודות שיפוץ דירות, כולל הרחבות ותוספות בניה, במחירים הכי אטרקטיביים!

פנו אלינו למתן יעוץ חינם וללא התחייבות לשיפוצי דירות בכל גודל, כולל עבודות אינסטלציה וחשמל, התאמת דירות לבעלי מוגבלויות ולנכים, שיפוץ דירות ישנות בתקציבים נמוכים ועוד .

ההחלטה על שיפוץ בית היא אחת מההחלטות היותר חשובות שקיימות ובמקרים רבים רק המחשבה על הכאוס שישרור בבית עשויה להוריד אותנו מהנושא ולשכוח ממנו לזמן רב. רבים חולמים לבצע שיפוץ בבית אך כלל אינן יודעים מאיפה להתחיל, אל מי לפנות ומהם השלבים בכל מה שנוגע לפרויקט מסוג זה. מאידך, אכן מדובר על משימה לא פשוטה ועל כן כדאי לפנות לאנשים אשר מבינים בתחום זה ולהיעזר בידע ובניסיון שלהם. שיפוץ בית יכול להיות כללי, חלקי או אפילו נקודתי בלבד, וכמובן שאחד הגורמים המשמעותיים שישפיעו על היקף השיפוץ הוא מסגרת התקציב שלכם. אחת הפעולות הראשונות שיש לבצע היא להחליט מה אנחנו רוצים לשפץ, על איזה סוג של שיפוץ מדובר וכמובן כמה כסף יש לנו לצורך העניין. היות שפרויקט מסוג זה עשוי להיות יקר מאוד, יש לגבש החלטות באופן מסודר כך שלא ניקלע למצב שאנו חורגים מהמסגרת.

שיפוץ בית קרקע כולל הקמת בריכה ומדשאה שיפוץ בית קרקע כולל הקמת בריכה ומדשאה.

אז איך מתחילים לשפץ את הבית

לאחר שעיכלנו את העובדה שאנו הולכים לקראת שיפוץ הבית נוכל להתחיל לפעול בכיוון מעשי ולהתחיל לחפש קבלן שיפוצים מומלץ שיבצע בעבורנו את השיפוץ. אתר המשפצים שלי מאפשר לכל מי שמעוניין לקבל מידע בתחום השיפוץ, בעלי מקצוע וכל מה שכרוך בנושא זה:

  • השוק הישראלי מציע עשרות קבלנים מסוגים שונים שניתן ליצור עימם קשר ולהתחיל את העבודה. על מנת שהעבודה תתחיל ברגל ימין כדאי לוודא שמדובר על קבלן מנוסה שעוסק בתחום זה כבר זמן רב.
  • ככל שמדובר על שיפוץ נרחב ישנה חשיבות לצוות פועלים קבוע שיגיע לשטח ויבצע את העבודה כמה שיותר מהר מבלי לגרור רגליים. קבלנים רבים פועלים בכמה מקומות המקביל ועובדה זו גורמת להאטה משמעותית בקצב העבודה. וודאו שהקבלן זמין לעבודה ולא רוקד על כמה חתונות.

צביעת הקירות אחרי שיפוץ הבית כולל גימורים ברמה גבוהה. צילום: אלי צביעת הקירות אחרי שיפוץ הבית כולל גימורים ברמה גבוהה. צילום: אלי

מדוע לשפץ בכלל

חשוב להבין מה אנו רוצים להשיג באמצעות השיפוץ, וישנן סיבות רבות שבגינן מבצעים שיפוץ בבית. אם מדובר על שיפוץ לצורך השקעה (אם אתם מתכננים למכור או להשכיר את הבית) אז ההוצאה תהיה בדרך כלל נמוכה יותר שכן הוא יתבצע ברמה סטנדרטית וללא תוספות מיוחדות. ניתן להפוך דירת 4 חדרים לדירת 5 חדרים או לבצע פיצול דירה ליחידות דיור להשקעה. כך ניתן להעלות את הערך שלה וכתוצאה מכך גם להשיג עליה מחיר טוב יותר בשוק הנדל"ן. שיפוץ קוסמטי בלבד ישביע את רצון השוכרים שכן במקרים רבים מדובר על פתרון זמני מצדם. בשיפוץ שנועד למכירה מומלץ להשקיע גם בהחלפה של התשתיות, להעלות את ערך הדירה וכמובן למכור אותה מהר יותר.

שיפוץ למטרת מגורים

כאשר מדובר על דירה שבה אתם מתגוררים כרגע ומתכננים להמשיך לגור בה לאחר שיפוץ בית ניתן לטפל בבעיות תשתית שונות שמצריכות פתיחה של הקיר או הרצפה ובהזדמנות לבצע גם שיפורים קוסמטיים של הדירה קרי שיפוץ נרחב שכולל צביעה, החלפת ריצוף, קירוי מתאים ואפילו איטום. אמנם התכנון חייב להיות מדויק אך ניתן תמיד לבדוק את האופציה להרחבת השיפוץ אל יעדים נוספים שישפרו מאוד את רמת החיים של הדיירים בבית. חשוב להעסיק גם קבלן גמר שידאג לגימור נכון של השיפוץ ויחתום את פעולת השיפוץ שתאפשר לכם לגור בבית יפה ומושך יותר. שיפוץ המבואות בבית כולל חלל המדרגות כחלק משיפוץ כלל הבית שיפוץ המבואות בבית כולל חלל המדרגות כחלק משיפוץ כלל הבית

אז למה לבחור דווקא בנו?

אתר "המשפצים שלי" דואגים לכם לקבלת הצעות מחיר הכי משתלמות בשוק, בהשוואת מחירים בלחיצת כפתור, בייעוץ ללא התחייבות וכן לשירות בפריסה רחבה. צרו עמנו קשר וקבלו עד 3 הצעות מחיר משתלמות מקבלני שיפוצים מקצועיים בתחום באזור מגוריכם.


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון עבודות שיפוצים קומפלט מחיר
מחיר שיפוץ יחידת דיור
מחיר לשיפוץ קומפלט סטנדרט ליחידת דיור עד 50 מר
החל מ41,000 ש"ח
שיפוץ בסיסי לדירה
שיפוץ דירה בעלות נמוכה לפני השכרה או לפני החגים על מנת לתת מראה נקי ויפה וכולל סיוד בסיסי וטיפול בסדקים ,איטום רטיבויות ועובשים.
החל מ9,000 ש"ח
מחיר שיפוץ מרפסת
מחיר לחומרים ועבודת צבע וריצוף, עד 15 מר מרפסת
החל מ3500 ש"ח

שיפוץ בית שכולל בתוכו שיפוץ מטבח וסלון שיפוץ בית שכולל בתוכו שיפוץ מטבח וסלון

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ