ריצוף מרפסת

מעוניינים בריצוף מרפסת? אצלנו באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל יעוץ חינם למגוון אפשרויות לסוגי ריצוף מרפסות, אותם תוכלו להתאים למרפסת שלכם,לפי טעמכם. ברשותנו רצפים ומתקיני ריצוף זולים ומנוסים העובדים במחירים הכי משתלמים ומרצפים את כל סוגי המרפסות, בין אם מדובר במרפסת שמש, מרפסת של דירת גן או גג וכדומה.


ריצוף מרפסת בהדבקה 50 מטר עם מרצפות גודל מטר על מטר. צילום: סרגי ריצוף מרפסת בהדבקה 50 מטר עם מרצפות גודל מטר על מטר. צילום: סרגי

ריצוף מרפסת - הנאה מהשמש

המרפסת היא פינת החמד שלנו. אנו יוצאים אל המרפסת כדי ליהנות מאורה של השמש. הילדים אוהבים לשחק במרפסת, בייחוד בחודשי האביב החמימים. או אז הם מוציאים מהארון את משחקי הקופסה ומשחקי הכדור ומתחילים לשחק ולהשתעשע. ללא ספק, ריצוף מרפסת הוא אחד הפרטים המשמעותיים ביותר שיש לשים אליהם לב, שכן ריצוף שחוק עלול לפגוע באסתטיקה של המרפסת, בעוד ריצוף שבור עלול להוות סכנה בטיחותית של ממש.

מדוע כדאי לעשות ריצוף במרפסת

בבתים רבים מחליטים להוסיף מרפסת שמש, ובכך לערוך שיפוצים ולחכות לאישורים מהשכנים ומהעירייה. אך למרות האישורים הביורוקרטיים, הוספת המרפסת משתלמת לטווח הארוך. ראשית, אתם יכולים ליהנות ממנה ולשבת ולשתות קפה של בוקר באוויר הצח. שנית, המרפסת כלולה בתוך התכנית לחיזוק מבנים של תמ"א 38, כך שעל הדרך אתם מחזקים את המבנה מפני רעידת אדמה. על כל פנים, לאחר שקיבלתם את כל האישורים לבניית המרפסת, יש צורך לבחור את הריצוף המתאים למרפסת.


ריצוף למרפסת באריחים דמוי פרקט צבע חום בהיר. צילום: ערן ריצוף למרפסת באריחים דמוי פרקט צבע חום בהיר. צילום: ערן
ריצוף מרפסת שמש עם טיט. צילום: סרגו ריצוף מרפסת שמש עם טיט. צילום: סרגו

סוגי הריצוף הקיימים

ריצוף מרפסת מתחלק למגוון רחב של סוגים. אלה כמה מבין סוגי הריצוף הנפוצים יותר היום:

  • אריחי גרניט פורצלן – אריחים אלה מזכירים את האבנים הטבעיות, ולכן הם נפוצים בקרב רבים, בייחוד כאשר מדובר במרפסת בבית צמוד קרקע אשר יכולה להתמזג עם הגינה. אלה אריחים קלים להתקנה, בעלי יכולת ספיגה מועטה, עמידים לטווח ארוך וקלים לתחזוקה. כמו כן, הם מגיעים בגימורים שונים - מבריקים, גסים, מעובדים, מחוספסים, וכן בצבעים שונים ומרקמים מיוחדים. הרוב המוחלט של הריצופים בארץ זה על ידי גרניט פורצלן מהסיבה הפשוטה שהמחיר שלו יחסית לאחרים זול מאוד וההתקנה פשוטה למדי.
  • דק מעץ סינטטי – הדקים הסינטטיים מזכירים במראה שלהם את הדקים הטבעיים, ועל כן הם מועדפים לא רק בבתים פרטיים, אלא גם במרפסות של מסעדות, בתי קפה ואפילו משרדים. אחד היתרונות הבולטים בדקים סינטטיים הוא שאין צורך להקריב עצים כדי ליצור ריצוף יפהפה. נוסף על כך, הדקים קלים לתחזוקה, אין צורך להחליף אותם לאורך זמן, אינם סופחים מים ועמידים בפני מזיקים. נוסף על כך, ההתקנה של הדקים פשוטה למדיי ואינה כוללת שימוש בברגים.
  • בטון מוטבע – אף על פי שעבור רובנו הבטון הוא יציקה אפרפרה וחסרת צבע, הרי שלמעשה ריצוף מבטון מגיע במגוון רחב של צבעים ומרקמים. לבטון המוטבע כמה יתרונות: הוא חזק, אינו שוקע, קל לתחזוקה ומתמזג עם ריצוף הבית. מעבר לכך, אם החלטתם להתקין ריצוף במרפסת צמודת קרקע, כדאי לבחור בבטון מוטבע. זאת משום שהוא מונע את צמיחתם של צמחים ושורשי עצים מתחת לבלטות.


הדבקת ריצוף במרפסת. צילום: סרגי הדבקת ריצוף במרפסת. צילום: סרגי
ריצוף מיוחד למרפסת כולל קוביות קטנות ובינוניות עבודה מקצועית. צילום: סרגו ריצוף מיוחד למרפסת כולל קוביות קטנות ובינוניות עבודה מקצועית. צילום: סרגו
יציקת בטון להכנת המרפסת לפני ביצוע ריצוף. צילום: סרגו יציקת בטון להכנת המרפסת לפני ביצוע ריצוף. צילום: סרגו

אז כמה יעלה לי לרצף מרפסת?

אחת השאלות הנפוצות יותר הוא כמה עולה ריצוף מרפסת. אחרי הכול, כאשר אנו מבצעים שיפוצים בבית אנו מעוניינים לדעת שאנו יכולים לעמוד בתקציב. הריצוף עצמו משתנה בהתאם לסוג העבודה שאתם מבקשים לבצע. כך למשל, ריצוף דמוי דק הניתן להדבקה יכול לעלות החל מ99 שקל למטר מרובע. אם אתם מעוניינים לרצף את המרפסת בגרניט פורצלן, עבודה שכזו עשויה לעלות החל מ-80 שח למטר מרובע. כמו כן, אם מדובר בריצוף של מרפסת שמש גדולה במיוחד הכולל גם פירוק והרכבה, המחיר עשוי לנוע בין 150 ל-260 שקלים למטר מרובע. באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקרוא מעט יותר על סוגי הריצוף וכן על תחומים רבים ושונים הקשורים לתחום השיפוץ ולקבל ייעוץ חינם ללא תשלום לקבלת הצעת מחיר מסודרת וביצוע השוואת מחיר בין קבלנים שונים לכל סוגי העבודות לבית ולחצר.


חייגו עכשיו: 0559663257


מחיר עבודת ריצוף בית או מבנה מחיר
כמה עולה לרצף מרפסת?
מחיר למ"ר של עבודת הריצוף
החל מ85 ש"ח


הדבקת ריצוף במרפסת על גג. צילום: סרגי הדבקת ריצוף במרפסת על גג. צילום: סרגי
ריצוף מרפסת. צילום: חיים ריצוף מרפסת. צילום: חיים

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ