קבלן שלד מומלץ ומומחה במחיר משתלם

באתר "המשפצים שלי" דואגים לכם לכל מה שאתם צריכים בתחום השיפוצים והבניה, בהתאם לדרישתכם. אם הנכם מעוניינים לבצע עבודת בניה ומחפשים קבלן שלד זול, דעו שהגעתם למקום הנכון! אנו עובדים בפריסה רחבה ודרכנו תוכלו לקבל בחינם ללא התחייבות,את ההצעות הזולות והמשתלמות ביותר מקבלני שלד באזור מגורכם, למגוון תוספות או עבודות בניה שונות כגון :

  • בניה קלה
  • קבלן שלד לבית פרטי או בנייה רוויה

בעבר היו בני האדם מתגוררים באוהלים, צריפים ואפילו מערות. מבנים אלו היו פשוטים למדי ובוודאי שלא דרשו טיפול של מהנדס או בעל מקצוע אחר מתחום זה. מבני המגורים של היום מצריכים טיפול על ידי  קשת של בעלי מקצוע שכל אחד מהם אחראי על תחום אחר. קבלן שלד יידרש לסוגיה בכל סוג של מבנה, אם מדובר על רב קומות, בית פרטי כל דבר אחר שיש לו שלד. רבים שואלים את עצמם מיהו הוא השלד, מה הוא כולל ומה החשיבות שלו בכלל. השלד של הבניין כולל את הקורות, העמודים, היסודות, הגג וכמובן הקירות של כל מבנה. בנוסף הוא כולל גם מדרגות ורצפה אך לא את הריצוף עצמו. בגדול השלד יעניק לבית או לבניין את הצורה הכללית שלו, אך עם זאת יהיה אחראי גם על רמת היציבות שלו מבחינה מבנית וקונסטרוקטיבית. ביצוע שליכט צבעוני על השלד שנבנה. צילום: שי שיפוצים ביצוע שליכט צבעוני על השלד שנבנה. צילום: שי שיפוצים

מדוע חשוב לבחור קבלן שלד

כמובן שלא נוכל להתחיל את הבניה של הבית מהחלונות, ועל כן ישנה משמעות רבה להקמתו של שלד יציב על פי התקן. ככל שהוא יתבצע בצורה נכונה על פי כל התקנים וכמובן התכנון של המהנדס, כך נוכל לסמוך על היציבות שלו לאורך שנים ארוכות. ביצוע לא נכון של השלד יביא לבעיות רבות ביניהם מראה לא תקין של הבית, סכנת קריסה של חלקים ממנו ויצירה של מבנה רעוע באופן כללי. עובדות אלו מביאות אותנו למסקנה שקבלן השלד הינו דמות מפתח בכל מה שכרוך בתהליך הבניה, וככל שהוא יבצע את עבודתו נכון כך נזכה למבנה תקין ואמין. קבלן שלד אשר מעגל פינות ומתפשר על חומרי גלם יביא לאסון.

תוספת בניה של חדר עם מרפסת בקומה רביעית כולל חדר עליון בגג. צילום: ערן תוספת בניה של חדר עם מרפסת בקומה רביעית כולל חדר עליון בגג. צילום: ערן

מי מנהל את הבניה

כאשר מתחיל שלב הבנייה זהו גם השלב שבו נכנס לתפקיד קבלן השלד שלנו. אתר המשפצים שלי עובד על פי התקן ומשתף פעולה על כל גורמי הבניה הרלוונטיים. אז מה עושה קבלן זה באופן מעשי:

  • הקבלן אחראי על הזמנת הבטון אשר מיועד ליציקה והוא גם יוודא שהביצוע יעשה על פי התכנית. הפועלים באתר הבניה יבצעו את הפעולות על פי ההנחיות שלו.
  • בניית הקירות חייבת להיות ישרה, בעובי המתאים ובגובה הנכון. הקבלן יוודא זאת.
  • כאשר יגיע הרגע, יספק הקבלן את תכניות ההכנה לקבלנים האחרים שיגיעו לשטח, קבלני האינסטלציה להנחת צנרת, החשמל, קבלן גמר ועוד.

קבלן שלד צריך להבין בהנדסה ובאדריכלות ולדעת לקרוא תכניות בניה כך שיוכל להוציא אותן אל הפועל בשטח. ככל שמדובר על קבלן מנוסה ויעיל אז העבודה תתקיים במהירות רבה והבית שיוקם יהיה ברמה איכותית ובטוחה ויעמוד על תילו שנים רבות. כדאי לבחור בקבלן שלא עסוק בכמה אתרי בניה במקביל, כך הוא יוכל להתפנות אליכם ולדאוג שבעבודה תתבצע בזריזות.

בניית מבנה קהילתי שלם כולל ממדים בקומות באחד הערים במרכז. צילום: ערן בניית מבנה קהילתי שלם כולל ממדים בקומות באחד הערים במרכז. צילום: ערן

בטיחות מעל הכול

בזמן העבודות באתר הבניה חשוב שתישמר רמת בטיחות גבוהה ויעשה שימוש בכל העזרים והכלים הדרושים כך שאף פועל לא יפגע, ייפול או ייפצע יש להקפיד שכל עובד ישתמש בבגדי עבודה תקניים, קסדה, נעלי עבודה וכפפות. קבלן שלד אמנם לא ממונה על הבטיחות של העובדים באתר, אך ככל שתישמר הבטיחות כך העבודה תתבצע טוב יותר וזאת מבלי לסכן את העובדים באתר.

בניית שלד לבית ספר באחד הערים בגוש דן. צילום: ערן בניית שלד לבית ספר באחד הערים בגוש דן. צילום: ערן

קבלני שלד מחירים זולים רק דרכנו

אתר "המשפצים שלי" דואג לספק לכם הצעות מחיר הכי משתלמות ממגוון קבלני שלד שונים בבואכם לחפש אחר קבלני שלד מומלצים במחירים זולים . אל תהססו ובקשו מנותני השירות הערכת מחיר לכל עבודה והמלצות נוספות מלקוחות קודמים,בין אם הוא קבלן שלד לבניה קלה או קבלן שלד לתוספת בניה או בניית בית. כך תדעו בסופו של דבר עם מי כדאי לכם לעבוד.

קבלן שלד יש לבחור לאחר בירור מקיף וביצוע השוואת מחירים, לכן-תשאירו לנו את העבודה הקשה! אנו נסייע לכם לביצוע השוואת מחירים בין קבלני שלד מומחים בתחום, באזור מגורכם וכך תוכלו לקבל את השירות האישי והמקצועי ביותר, לפני קבלת ההחלטה, באיזה קבלן שלד לבחור. 


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון עבודות בניה מחיר
מחיר בניית בית פרטי - בסטנדרט נמוך
מחיר למ"ר עבודה כולל חומרים
החל מ3800 ש"ח
מחיר בניית בית פרטי - סטנדרט בינוני
מחיר למ"ר כולל חומרים
החל מ4000 ש"ח
מחיר בניית בית פרטי - סטנדרט גבוה
המחיר למ"ר לסטנדרט גבוה
החל מ5000 ש"ח
עלות בניה ירוקה
המחיר למ"ר ומשתנה לפי סטנדרט הבנייה ומפרט הדירה
החל מ3000 ש"ח
עלות בניית שלד
המחיר משוער למ"ר בניית השלד בלבד
החל מ1200 ש"ח
עלות הוספת מרפסת שמש
מחיר להוספת מרפסת שמש בבניין קיים
החל מ50,000 ש"ח
מחיר בניית ממד
המחיר משוער להוספת ממ"ד לדירה אחת בבניין קיים
החל מ80000 ש"ח

בניית שלד לתוספת חדרים בבניין 5 קומות במרכז. צילום: ערן בניית שלד לתוספת חדרים בבניין 5 קומות במרכז. צילום: ערן

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ