צביעת חדר מדרגות

דרך אתר "המשפצים שלי" תוכלו להזמין צבעי מקצועי לצביעת חדר מדרגות בזול לבית פרטי, משרדים או בניין במחיר הכי משתלם ולקבל עבודה מקצועית במחיר עלות .כבר עכשיו תוכלו ליצור עמנו קשר ולבצע השוואת מחירים במהירות ובקלות.

חדר המדרגות של הבניין הוא החדר המרכזי בבניין, בו כל דיירי הבניין עוברים על מנת להגיע לדירתם, לעתים יותר מפעם אחת ביום שעושים דרך זו. על מנת להעלות את ערך הבניין ולהשרות אווירה של בניין מסודר ומטופח יש צורך בצביעת חדר המדרגות. צביעה מזלזלת ולא נכונה עשויה לגרום לכך שעוד שנה תצטרכו לקרוא לשיפוצניק פעם נוספת לתיקון הקירות וצביעתן, לעומת זאת צביעה מקצועית יכולה להחזיק לאורך שנים. צביעת חדר מדרגות 4 קומות צביעת חדר מדרגות בבניין 4 קומות ישן כולל מאחזי יד. צילום: קובי שיפוצים

צביעת חדר מדרגות בבית

מלבד העובדה שחדר מדרגות צבוע ונקי נותן תחושה נעימה יותר לדיירי הבניין, הרי שהוא גם מקל על הבאת שוכרים לבניין וכן על הבאת אורחים לבניין. אף אחד אינו רוצה שהאורחים שלו יחשבו שהוא חי בבניין מוזנח ובשכונה לא טובה ובניין מטופח יכול בהחלט לשדר על רמת האכפתיות של הדיירים מאזור המגורים שלהם ועל מה חושבים אחרים. זאת ועוד, שגם לכם לא יהיה נעים להיכנס בכל יום לבניין ולראות קירות מתקלפים ומלוכלכים.

צביעת חדר מדרגות 3 קומות

צביעת חדר מדרגות כולל צביעת מעקות עץ, חיפוי בבריקים ותיקוני טייח. צילום: אליעזר

כיצד נבטיח את איכות העבודה?

שיפוצניק מקצועי ירצה לבצע עבודה איכותית וטובה על מנת שוועד הבית ו/או דיריי הבניין ימליצו עליו ויעזרו לו על ידי כך לקבל עבודות נוספות מפה לאוזן. על מנת לעשות עבודה מקצועית יהיה עליו לוודא כי העבודה שלו תחזיק מעמד לאורך זמן ובעלי הבית לא יצטרכו להזמין שיפוצניק פעם נוספת לאחר תקופה קצרה, עבור משהו שצריך להזמין בשבילו שירות אחת לכמה שנים טובות. על הצבעי להקפיד לנקות היטב את הקירות ולהכין אותן לצביעה. להקפיד בבחירת צבעים איכותיים וביצוע הצביעה באופן יסודי, כמה שכבות שצריך, תוך הקפדה על זמן ייבוש סביר בין השכבות. בדרך כלל צביעת חדר המדרגות תכלול גם צביעה של המעקות ושל הארונות חשמל בכל קומה וקומה. צבעי מקצועי יצליח לסיים בהצלחה בניין בן 4 קומות ביומיים כולל תיקוני צבע ,החלקות ושפכטלים.

צביעת חדר מדרגות עלויות

צביעת חדר מדרגות כוללת לא רק את עבודת הצבע והחומרים, אלא גם את ניקיון והכנת הקירות לצביעה, פינוי אשפה ודברים שעשויים להפריע למלאכת הצביעה ולעתים אף יכול לכלול צביעת מעקות של המדרגות, צביעת ארונות חשמל ועוד. כל אלה עשויים להשפיע על הצעת המחיר הסופית, לצד גובה התקרה, כמות הקומות בבניין וכו'. בדרך כלל, מחיר צביעת חדר מדרגות נא בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים ויכול לכלול אף צביעת לובי הבניין, חלק הכניסה החיצוני, צביעת החניות, צביעה מסביב לבניין, צביעת מעקות בחדר מדרגות, צביעת ארונות חשמל, תיקוני טיח בתקרה ועוד. צביעת חדר מדרגות 5 קומות צביעה ותיקונים לחדר מדרגות בבניין 5 קומות. צילום: קובי שיפוצים

מה כוללת עבודץ צביעת חדרי מדרגות ?

הצעת המחיר לצביעת חדר המדרגות תכלול את עלות הצבע וחומרים שונים הנדרשים לשימוש הגנה על המרצפות, צמחיה ועוד. כמו כן עבור סידור חדר המדרגות והכנתו לקראת עבודת הצביעה. לעתים יהיה צורך בתיקון אגרסיבי יותר של קירות מתקלפים או חורים בקירות. זאת ועוד שצביעת תקרה עשויה להיכלל בעבודת הצביעה של חדר המדרגות, צביעה של לובי הדירה, צביעת מעקות, ארונות חשמל של הדירות בבניין, תיבות הדואר ועוד. כמו כן יש לבצע את עבודת הניקיון הסופית שתאפשר שימוש מידי לדיירי הבניין.

צביעת חדר מדרגות מחירון

צרו עמנו קשר באתר המשפצים שלי ותוכלו לקבל 3 הצעות מחיר אטרקטיביות לצביעת חדר המדרגות שלכם. אנא פרטו לנו על גודל הבניין, כמה קומות ודירות יש בו ואת שירות הצביעה המבוקש. תוכלו לקבל הצעות מחיר מאנשי מקצוע מומלצים ומנוסים באזור מגוריכם ובכך תוכלו לחסוך מאות שקלים ויותר לצביעת חדר המדרגות שלכם ואת הזמן של ביצוע השוואת המחירים כאשר אנו כבר מבצעים אותו עבורכם. כמו כן תוכלו לעיין בדף מחירון צביעה מומלץ שהקמנו.


חייגו עכשיו: 0559663257

ניווט במחירון:
צביעת דירות ומבנים
צביעה כללית

צביעת דירות ומבנים מחיר
כמה עולה צביעת חדר מדרגות וצביעת לובי
מחיר צביעת חדר מדרגות ולובי לפי קומה כולל צבע סיד או אקרילי
החל מ350 ש"ח
כמה עולה צביעת חדר מדרגות כולל מעקות
מחיר צביעת חדר מדרגות כולל מעקה לקומה
החל מ400 ש"ח
כמה עולה צביעת חדר מדרגות 2 קומות?
מחיר צביעת חדר מדרגות 2 קומות,עבודה מיומנת ומקצועית
צלצל למחיר ש"ח
כמה עולה צביעת חדר מדרגות 3 קומות
מחיר צביעת חדר מדרגות 3 קומות על ידי עובדים מיומנים ואמינים
צלצל להצעה משתלמת ש"ח
כמה עולה צביעת חדר מדרגות 4 קומות
מחיר צביעת חדר מדרגות 4 קומות על ידי צוות מקצועי ומנוסה
פנה אלינו להצעה ש"ח
מהי עלות צביעת חדר מדרגות 5 קומות
מחיר צביעת חדר מדרגות 5 קומות כולל צביעת מעקות וארונות חשמל
צלצל עכשיו ש"ח
מהו מחיר צביעת חדר מדרגות 6 קומות?
מחיר צביעת חדר מדרגות 6 קומות כולל צביעת מעקות וארונות חשמל, כולל צביעת בנייני משרדים גבוהים
צלצל להצעה ש"ח
מהו מחיר צביעת חדר מדרגות של בנין משרדים?
מחיר צביעת חדר מדרגות של משרדים כולל צביעת מעקות בחומר נגד חלודה
מחיר בטלפון ש"ח
כמה עולה לצבוע חדר מדרגות בבית פרטי
מחיר צביעת חדר מדרגות של בית פרטי,כקומה וחצי
צלצל למחיר ש"ח


צביעה כללית מחיר
עלות צביעת מעקות בבניין
מחיר למטר רץ
החל מ65 ש"ח

צביעת חדר מדרגות בבניין 8 קומות כולל צביעת מעקות וארונות חשמל. צילום: קובי שיפוצים צביעת חדר מדרגות בבניין 8 קומות כולל צביעת מעקות וארונות חשמל. צילום: קובי שיפוצים

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ