צביעת דירה בתל אביב

צביעת דירה היא בין תהליכי התחזוקה הבסיסיים והחשובים ביותר. לא פעם אנו מעוניינים לצבוע את הדירה שלנו, לבצע תיקוני צבע בשל נזילות או רטיבויות, תיקוני שפכטל וכדומה. צביעת דירה נפוצה מאוד בחודשים של החופשים כשמעבי הדירה בעיצומם, לפיכך יש דרישה לא מעטה לצביעת דירות ובתים ריקים לפני כניסה או אחרי עזיבה.

צביעת דירה בתל אביב - איך מכינים את הדירה?

להלן השלבים השונים להכנת הדירה לצביעה:

  1. פינוי משטח העבודה, כלומר הקירות. בשביל לפנות את הקירות, יש להרחיק את הרהיטים מהקירות ונפנה מרחק של מטר וחצי מהקירות.
  2. כיסוי של הרהיטים עם ניילון במטרה לשמור על הרהיטים בזמן הצביעה. יש לבצע עיטוף עם ניילון ודבק כאשר יש לשים לב שאין חורים.
  3. מורידים תמונות, מסמרים בעזרת פטיש תפסנות ביד אחת ושפכטל ביד אחת. ועושים סיבוב לראות שאין שום דבר על הקירות שיכול להפריע לתהליך התקין של הצביעה.
  4. ביצוע תיקונים בעזרת חומר מיוחד ושני שפכטלים. כשיש חורים עמוקים מדי, מומלץ לבצע מריחה של שתי שכבות. מייבשים את החומר ובעזרת נייר שיוף 120 משייפים עד שהוא חלק לגמרי.

צביעת איזורי המטבח בדירת 4 חדרים בתל אביב. צילום: דרור צביעת איזורי המטבח בדירת 4 חדרים בתל אביב. צילום: דרור

טיפ נוסף לשמירה על רצפת קרמיקה מפני הצביעה

כמה דקות לפני שהצבעי מתחיל את הצביעה, מומלץ לעבור עם סמרטוט רטוב על הרצפה. הצבע שינזל לא יידבק וישאיר שאריות אבל חשוב לעבור שוב עם הסמרטוט בסיום כל שכבה.

צביעת דירה באזור המרכז - השורות הקטנות שמאחורי חוזה השכירות

באזור המרכז בעיקר בערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים יש תחלופה מאוד גבוהה של דיירים המשכירים דירות לתקופות קצרות. אחת הסיבות לכך היא משום שבערים אלו גרים סטודנטים, רווקים וזוגות צעירים הבאים לגור בה לתקופה מסוימת. הרבה פעמים גם מדובר בדירות שותפים. מכיוון ובעל הדירה מעוניין שהדירה תישאר מתוחזקת הוא מכניס בחוזה סעיף שעל הדירה להיות צבועה בסיום החוזה או כאשר הדייר מחליט לצאת מהדירה, זאת במטרה לאפשר לדייר הבא להנות מדירה נקייה, יפה ואסתטית. לכן, צביעת דירות באזור המרכז באופן כללי ותל אביב בפרט היא שירות פופולארי שיש לו דרישה גבוהה.

איך בוחרים צבעי במחירים שפויים?

ובכן, תהליך הבחירה הוא בדיוק המקום שבו מומחי האתר "המשפצים שלי" נכנס לתמונה. דרכנו תוכלו לאתר צבעים מקצועיים אשר עובדים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים והסביבה. אנו מתחייבים לאתר עבורכם את בעלי המקצוע המובילים והטובים ביותר, אלו אשר עובדים עם חומרי גלם איכותיים ומתחייבים לרמת גימור גבוהה. כמו כן תוכלו לעיין בדף מחירון צבע לקבלת פרופורציות שונות לצביעת הדירה או הבית.

לפרטים נוספים אודות צביעת דירה בתל אביב, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אלינו דרך האתר או לצלצל ישירות למספר באתר. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר בחיפוש אחר בעל המקצוע המתאים לצרכים שלכם ולהוזיל את עלות הצביעה בעשרות אחוזים.


חייגו עכשיו: 0559663257

צביעת דירה בתל אביב בשכונת קרית שלום כולל ביצוע שפכטלים לקירות גבס. צילום: אלי צביעת דירה בתל אביב בשכונת קרית שלום כולל ביצוע שפכטלים לקירות גבס. צילום: אלי

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ