התקנת בריקים

חיפוי בריקים לקירות יש לבצע בצורה מקצועית על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום, על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת. אנו מספקים עבודות חיפוי בריקים לקירות חוץ או פנים וכן עבודות חיפוי מעוצבות עבור פינות אוכל, עמודים,חיפוי קירות טלויזיה ועוד. דרך אתר "המשפצים שלי" תוכלו להזמין שירות התקנת בריקים בזול, לכל גודל, ברוב איזורי הארץ. 

 

חיפוי בריקים לקיר יכול בהחלט להוסיף למראה הכללי של הבית שלכם. המראה הביתי והחמים של הבריקים מזכירים לנו קצת את ארצות אירופה שבהן יושבים ליד קמין מבוער. אמנם בישראל החמה אין ממש צורך להדליק אמצעי חימום כה מאסיבי בתקופת הקיץ הקצרה, עדיין המראה של הבריקים קוסם לישראלים רבים. וכאשר בוחרים באפשרות התקנת בריקים, השמים הם הגבול. ניתן לזב מזנון איכותי לטלוויזיה בסלון או דווקא להשאיר פינת בריקים חמימה בבית.

התקנת קרמיקה דמוי בריקים כחיפוי לקיר במטבח. צילום: שי שיפוצים התקנת קרמיקה דמוי בריקים כחיפוי לקיר במטבח. צילום: שי שיפוצים

התקנת בריקים – כך עושים זאת נכון

התקנת בריקים דורשת ידיים מקצועיות. אלה כמה שלבים בהתקנה של הבריקים שכדאי להכיר:

  • בוחרים את המיקום – רגע לפני שאתם מסתערים על הדבקת הבריקים, כדאי לתכנן את המיקום המדויק שבו אתם מעוניינים להציב אותם: בסלון הבית, בחדר השינה הרומנטי ואולי במטבח.
  • מנקים את הקיר – לפני שמדביקים ומתקינים את הבריקים, יש צורך לנקות את השטח. כלומר, לנקות את הקיר שעליו מתכוונים להתקין את הבריקים ולוודא שאין עליו בליטות, שאריות טיט או רטיבות.
  • מיישרים את הקיר – לפני התקנת הבריקים יש צורך לוודא כמה פעמים שהקיר ישר. אחרת, נידרש לעשות את כל העבודה מחדש.
  • מדביקים מלמטה למעלה – בדיוק כשם שהבנאי בונה בניין מלמטה, והוא מניח אבן אחר אבן, כך גם הדבקת הבריקים נעשית מלמטה למעלה. בדרך זו לבנה אחת "נחה" על הלבנה השנייה ויוצרת מראה אותנטי ומסודר.
  • הבריקים האיכותיים – בעת התקנת בריקים יש לוודא שמשתמשים בבריקים איכותיים ועמידים בפני לחות ורטיבות. כמו כן, חשוב להשתמש בדבק הדבקה מיוחד וחזק שיכול להחזיק מעמד במשך שנים רבות.

התקנת בריקים כחיפוי חיצוני לבניין ליצירת אווירה דקורטיבית. צילום: סרגי התקנת בריקים כחיפוי חיצוני לבניין ליצירת אווירה דקורטיבית. צילום: סרגי

כמה עולה להתקין בריקים?

מחירי התקנת בריקים משתנים בהתאם לסוג הבריקים שאתם מעוניינים להתקין והשטח המיועד להתקנה. מחירים של בריקים מעובדים, למשל, נע בין 120 שקלים ל-350 שקלים למטר מרובע. בריקים מקוריים שהם תוצר של פירוק ממבנים אחרים, עשויים לעלות בין 2600 ל-700 שקלים. בריקים אלה נחשבים למרשימים ואוטנטיים יותר ולכן הם קוסמים לדיירים רבים. כדי לקבל תמונה ברורה יותר, אספנו עבורכם כמה דוגמאות למחירי התקנה של בריקים בהתאם לאזור הרצוי:

  • התקנת בריקים באזור הקמין – אכן, גם בארץ ישנם אנשים שאינם מוכנים לוותר על האח המבוערת, או לפחות המלאכותית שלהם. חיפוי בריקים לקמין עשוי לעלות החל מ-85 שקלים למטר מרובע.
  • פינת אוכל – בבתים לא מעטים בישראל מותקנת פינת אוכל הצמודה למטבח. פינה זו משמשת בעיקר את בני המשפחה המבקשים לסעוד יחדיו וליהנות מזמן איכות אחד עם השני. הבריקים מעניקים לפינת האוכל חמימות ונעימות. בדומה להתקנת בריקים מסביב לקמין, גם ההתקנה הזו עולה באזור ה-110 שקלים למטר מרובע.
  • משלבים תאורה – לעתים ניתן לשלב גופי תאורה מעוצבים עם בריקים, על מנת לקבל תמונה עיצובית מושלמת. מכיוון שמדובר במלאכה מורכבת מעט, היא עשויה לעלות בין 170 ל-300 שקלים למטר מרובע.

בריקים בקיר בכניסה לבית כולל כוחלה(רובה) בין הבריקים. צילום: אלי בריקים בקיר בכניסה לבית כולל כוחלה(רובה) בין הבריקים. צילום: אלי

לא רק בתים פרטיים

בזכות עיצובם המרהיב והייחודי, הבריקים אינם מתאימים רק לבתים הפרטיים. מקומות ציבוריים רבים משלבים בריקים בעיצובם. אלה יכולות להיות מסעדות המגישות מאכלים ביתיים, אכסניות ובתי מלון המעוניינים להנעים את זמנם של האורחים או אפילו חנויות אשר רוצות להעניק מראה ביתי ומזמין לשטחן. בריקים בהירים בעמודים בבית כולל תאורה על הבריקים. צילום: אלי בריקים בהירים בעמודים בבית כולל תאורה על הבריקים. צילום: אלי

אז החלטת לעשות בריקים?

הצעד הבא זה לקנות את הבריקים מחנויות ריצוף וכדומה. באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל הצעת מחיר להתקנת הבריקים כולל ייעוץ חינם ללא תשלום. כמו כן תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות על מגוון רחב של פעולות נוספות בתחום השיפוצים בבית, כולל ריצוף וצביעת חדרים.

התקנת בריקים אבן בקיר מאחורי קמין - עבודה דקורטיבית מקצועית. צילום: סרגי התקנת בריקים אבן בקיר מאחורי קמין - עבודה דקורטיבית מקצועית. צילום: סרגי


חייגו עכשיו: 0559663257

התקנת בריקים מקצועית בקיר בבית כולל תאורה נופלת על הבריקים. צילום: סרגי התקנת בריקים מקצועית בקיר בבית כולל תאורה נופלת על הבריקים. צילום: סרגי

התקנת בריקים - עבודה מקצועית ונקייה במחירי מבצע!

התקנת בריקים - סרטון מעניין של עבודות בריקים שונות

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ