הנמכת תקרה

מתעניינים בעבודת הנמכת תקרה בגבס? דרך אתר "המשפצים שלי" ניתן לקבל הצעות מחיר למגוון עבודות של הנמכות תקרה, בין אם עבור עיצוב הבית בגבס כולל תאורה או עבור מזגן מרכזי. צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת למגוון עבודות גבס במחירים זולים כולל הנמכה של התקרה בגבס ועוד.

 

גובה התקרה הוא סממן עיצובי מוכר וידוע וישנן דירות רבות (ישנות בעיקר) שמציעות תקרה גבוהה הרבה יותר מהסטנדרט הקיים. בתים רבים כיום עושים שימוש דווקא בהנמכה של התקרה על מנת להשיג מראה אמנותי ולענות על בעיות עיצוביות שונות שמופיעות בשטח. הפתרונות הם לא רק עיצוביים אלא גם פרקטיים מאוד ומומלצים לכל מי שמתכנן לבצע שדרוג של פנים הבית.

הנמכת תקרה מעוצבת בבית כנסת כולל קרניזים ותאורה נסתרת. צילום: ערן הנמכת תקרה מעוצבת בבית כנסת כולל קרניזים ותאורה נסתרת. צילום: ערן

הנמכת תקרה בגבס

בעיות אסתטיות בתקרה עלולות לגרום לעגמת נפש וחוסר נוחות בעין, ואחת השיטות שבעזרתן ניתן להתגבר על בעיות כאלו היא על ידי הנמכה של התקרה באמצעות גבס:

  • אם לדוגמא ישנן תעלות מיזוג אוויר שעוברות לאורך התקרה, ניתן להסוות אותן ואפילו להפוך את התקרה למעוצבת יותר.
  • גם צנרת יכולה להסתוות בקלות ולהיטמע בתקרה.
  • כולנו מכירים את הכבלים שתלויים לנו מול העיניים ולא נותנים לנו מנוח. הנמכת תקרה תפתור את הבעיה בקלות.

כאשר אנו מבצעים הנמכה של התקרה אז כל החלל יהפוך ליותר חדש ויקבל מראה מסוגנן ומודרני. ניתן לשלב את הגבס בגופי תאורה שונים ועוד.

לבחור בעל מקצוע מנוסה

עיצוב תקרת גבס דורשת ידע וניסיון בתחום זה, היכולת של מי שעוסק בעיצוב להגיע לתוצאות יפות תלויה גם בשימוש במכשור מתקדם, ללא אלתורים מסוכנים ולא מקצועיים. אתר המשפצים שלי יוכל לספק לכם מידע רב בנושא ולהציע הצעות מחיר משתלמות– ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר מנותני שירות מומלצים בתחום. ישנן מגמות שונות של הנמכת תקרה מגבס והאפשרויות הן מגוונות מאוד ולעתים אף מבלבלות מעט. ניתן לבחור בצבעים רבים (לא רק לבן), וגם הצורות יכולות להיות מאוד שונות ומעניינות. חשוב שהנמכת התקרה תתאים ותשתלב עם הקו שמוביל את העיצוב בחדר ואת זה יכול לבצע רק אדם מנוסה ומיומן. הנמכת תקרה בגבס לחדר ילדים כולל ספוטים. צילום: אלי הנמכת תקרה בגבס לחדר ילדים כולל ספוטים. צילום: אלי

שיתוף פעולה עם הלקוח

ככל שמדובר על עיצוב או שיפוץ של הבית או המשרד שלכם יש לשאוף לשיתוף פעולה מרבי עם הגורם המבצע, וחשוב לקיים פגישות בטרם יוחלט על הצורה הסופית של הפרויקט. מעצבים רבים מחזיקים בתוכנות עיצוב מתקדמות שעשויות לסייע לכם להבין אין יראה המוצר הסופי. כדאי גם לבקר בפרויקטים דומים ולהתרשם מרמת הביצוע והגימור של העבודה. אמנם ישנם מגמות אשר אפנתיות מאוד נכון לרגע זה, מאידך לא בטוח שמומלץ לבחור במגמה שלא תתאים לכם במבחינה עיצובית ורק תפריע לכם להתנהל בחלל זה. רצוי שלא ללכת שבי אחרי כל מיני גחמות ולנסות להבין את הצרכים האמתיים שלכם.

הנמכת תקרה ליציאות של מזגן בסלון. צילום: אלי הנמכת תקרה ליציאות של מזגן בסלון. צילום: אלי

סוגים של תקרות גבס

ישנם שני סוגים עיקריים של תקרות גבס כאשר כל אחד מהם נראה שונה ומשמש למטרות שונות.

  • תקרת גבס צפה – היא נבנית על התקרה הקיימת מבלי לעשות שימוש בחיבורים בקצוות. כך נוצר רושם מדהים של תקרה שצפה באוויר. ניתן להשתמש בחלל שנוצר בין שתי התקרות להסתרה של תאורה או מיזוג אוויר.
  • תקרת גבס תלויה – היא תיראה כמו חלק בלתי נפרד מהבית.

הנמכת התקווה מעוצבת כיחידה אחת ונבנית על ידי שימוש בלוחות גבס. כך אין כל צורך להשתמש בטיח ואפשר לחסוך זמן רב של עבודה. ניתן לעצב תקרה קבועה בצורות שונות, אליפטית, עגולה או בצורה של לב. מדובר על פתרון לעיצוב של תאורה וניתן להתקין גופי תאורה נסתרים או להסתיר מיזוג.

הנמכת תקרה בגבס לחלל של משרדים כולל הכנות לתאורה וחשמל. צילום: סרגי הנמכת תקרה בגבס לחלל של משרדים כולל הכנות לתאורה וחשמל. צילום: סרגי

אז איך אפשר לקבל הצעת מחיר להנמכת תקרה?

מתעניינים בהנמכת תקרה בגבס? באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לביצוע הנמכת התקרה בבית, כולל ייעוץ חינם ללא תשלום והצעת מחיר מסודרת. כמו כן תוכלו לקבל הצעות מחיר לעבודות גבס על מגוון רחב של פעולות בתחום הגבס, כמו הקמת קירות גבס וחיפוי קירות גבס.

הנמכת תקרה בחדר שינה כולל שכפטל וצבע. צילום: סרגי הנמכת תקרה בחדר שינה כולל שכפטל וצבע. צילום: סרגי


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון הנמכת תקרה בגבס מחיר
מחיר הנמכת תקרה בגבס
מחיר למטר מרובע עבור הנמכת תקרה אקוסטית, הסתרה למזגן או בניית קרניז בגודל של 6-8 מ”ר. ניתן גם להוסיף תקרה צפה כולל תאורה.
החל מ150 למר ש"ח
מחיר הנמכת גבס למזגן
מחיר למטר
החל מ160 ש"ח
מחיר תקרה אקוסטית
מחיר למ"ר ללוחות מינרליים
החל מ150 ש"ח
מחיר תקרת מגשי פח
מחיר למ"ר
החל מ150 ש"ח
מחיר תקרה צפה
מחיר למ"ר לתאורה בגבס,עבור תקרה תלויה
החל מ200 ש"ח
מחיר קרניז גבס
המחיר למטר, למינימום 10 מטר
החל מ150 ש"ח
מחיר סינר גבס
מחיר למטר לסינר מיזוג
החל מ200 ש"ח

הנמכת תקרה מעוצבת בבית כנסת כולל ספוטים מעוצבים ותאורה נסתרת. צילום: ערן הנמכת תקרה מעוצבת בבית כנסת כולל ספוטים מעוצבים ותאורה נסתרת. צילום: ערן

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ