חייגו להצעה:

0559663257

החלפת אסלה מכל הסוגים כולל מונובלוק תלויה ורגילה במחירים זולים

החלפת אסלה

מתי צריך לבצע החלפת אסלה? איזה סוגי אסלות קיימים? מה היתרונות והחסרונות של כל סוג? איך עושים את ההחלפה? האם אפשר להחליף לבד? כמה עולה להחליף אסלה? צריכים להחליף אסלה כולל ניאגרה? רוצים להחליף אסלה תלויה או סמויה? אנחנו כאן לשירותכם!

רוצים הצעת מחיר להחלפת אסלה? חייגו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

החלפת אסלה מכל הסוגים כולל מונובלוק, תלויה ונסתרת במחירים זולים
החלפת אסלה מכל הסוגים כולל מונובלוק, תלויה ונסתרת במחירים זולים

החלפת אסלה – לחדש את השירותים בלי להסתבך

זה לא המטבח או הסלון אבל כולנו יודעים שחדר השירותים הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית.

הוא חייב להיות יפה ובעיקר נוח. החלפת אסלה היא חלק מהותי בכל שיפוץ ויש גם מקרים שאין ברירה – האסלה הישנה נשברה.

מה אפשר לעשות? להחליף. זה יותר פשוט ממה שנדמה לך ובשביל זה אנחנו פה.

מתי צריך להחליף את האסלה?

ההחלפה נובעת לרוב משתי סיבות: מזל טוב, החלטת לשפץ את השירותים. השדרוג לרוב כולל שדרוג מאסלה ישנה לאסלה תלויה או מונבולוק או לחילופין אסלה סמויה נסתרת.

אין ברירה, האסלה הישנה נשברה. אם התגלה שבר או סדק באסלה או הצטברה אבנית שגורמת סתימות חוזרות או מים שלא יורדים, האפשרות היחידה היא החלפת אסלה וכמה שיותר מהר.

החלפת אסלה צבע לבן בדירת סטודנטים
החלפת אסלה צבע לבן בדירת סטודנטים

סוגי אסלות

לפני החלפת אסלה כדאי להכיר את סוגי האסלות הנפוצים בשוק ולהחליט מה עדיף עבורך:

  • אסלת P  – האסלה הכי פשוטה ונפוצה. גוף האסלה עשוי מחרס, יש לו מיכל הדחה מחומר פלסטי והם מחוברים זה לזה ולביוב בצינורות צנרת גלויים. היתרון: המערכת חיצונית ולכן קלה יותר לתיקון. החיסרון: לא ממש יפה.
  • אסלת מונובלוק – מגיעה כחלק אחד הכולל גוף אסלה ומיכל הדחה עשויים חרס. היא יותר יפה לעין מה-P הפשוטה, חלק מהצינורות והחיבורים סמויים מהעין ויש לה כפתור הדחה במקום ידית. החיסרון: החלפת אסלה כזו מחייבת החלפת ניאגרה (מה שמתבטא במחיר).
  • אסלה תלויה – הקאדילק של האסלות. אין לה רגל או חיבור לרצפה, מודבקת או מוברגת לקיר ובעלת מיכל הדחה סמוי. היתרונות: יפה מהאחרים, מראה מודרני וקלה לניקוי. החסרונות: להשלמת המראה נהוג לשלב ניאגרה סמויה (מה שמעלה את המחיר). מאחר שהחיבורים אינם גלויים, התיקון בעת תקלה או סתימה יהיה סבוך יותר.
החלפת אסלה למונובלוק בדירה של מבוגרים
החלפת אסלה למונובלוק בדירה של מבוגרים

איך מבצעים את ההחלפה?

  • פירוק האסלה הישנה – לפני החלפת אסלה לחדשה יש להסיר את הישנה. את הפעולה מבצעים בחיתוך או הברגה החוצה. אם האסלה מחוברת בבטון, הפירוק יהיה ממושך ומאובק.
  • חיבור האסלה החדשה לצנרת – את האסלה מחברים לאטם שעשוי מגומי וממוקם בפתח צינור הניקוז.
  • בחירת מיקום – לפני החלפת אסלה יש לבחור היכן למקם את האסלה החדשה. הגורמים שיש להתחשב בהם: פתח הניקוז וגודל החדר. איש מקצוע מיומן ייעץ לך על מיקום מתאים שלא יפריע לתזוזה או לסגירת הדלת.
  • קיבוע – את האסלה מחברים בהדבקה, הברגה או ביטון. לאחר החיבור חשוב לבצע איטום בין הרצפה לאסלה (בעזרת סיליקון) כדי לוודא אי חדירת מים לתחתית האסלה.
  • הרכבת הניאגרה, חיבור הניאגרה לאסלה ולצינור אספקת המים – את השלבים הללו יש לבצע באופן מדויק ומיומן על מנת לוודא שלא יקרו תקלות לא נעימות בזמן שהאסלה תיכנס לשימוש.
  • הרכבת המושב – הצבת המושב במקומו היא השלב האחרון בהחלפת אסלה. כאן חשוב לוודא שהברגים מהודקים היטב על מנת למנוע מצב של אסלה רועדת. עכשיו נותר לך רק להמתין שהאסלה תתייבש, מה שלוקח בערך יממה.

איך אפשר לקבל הצעת מחיר להחלפת האסלה?

אם אינסטלציה אינה תחום המומחיות שלך רצוי לא להסתבך עם השלבים השונים, שחייבים להתבצע בצורה מדויקת ולהשאיר את המשימה לאיש מקצוע שמומחה בהחלפת אסלה.

לפני תחילת התהליך הכי חשוב לבחור את האיש המתאים למשימה.

באתר המשפצים שלי ממתינים לך אנשי מקצוע מיומנים בהחלפת אסלה.

מה נשאר לך לעשות? רק לפנות אלינו כבר עכשיו, לחייג או להשאיר פניה ובקרוב חדר השירותים שלך ישודרג!

דילוג לתוכן