בניית חומה בלוקים או בטון

מתעניינים בבניית חומת בטון או בלוקים במחירים זולים? אנו בונים לכם חומות להפרדה בין בתים או הקמת חומות בחניונים, כולל טייח, במחירים המשתלמים ביותר וכל זאת בפריסה ארצית. צרו עמנו קשר להצעה ללא התחייבות!

 

כל אחד אוהב את השטח שלו ואת הפרטיות שלו. לחומה מסביב לבית יש השפעה לא רק על תחושת הדיירים לגבי תחימת השטח שלהם וסימון הטריטוריה שלהם, אלא גם מאפשרת חיים בטוחים ושקטים יותר על ידי כך שמפחיתה את הסיכוי לפריצות, גניבות ואפילו כניסה של בעלי חיים ומזיקים שונים לגינה. זאת ועוד שכאשר יש חומה מסביב לבית, כיף יותר להשקיע בעיצוב ושדרוג הגינה, שכן יש לכם יותר פרטיות מהשכנים ומעוברים ושבים ליד ביתכם.
בניית חומת בטון - הקמת גדר הפרדה בין שכנים. צילום: אליעזר בניית חומת בטון - הקמת גדר הפרדה בין שכנים. צילום: אליעזר

היתרונות של חומה מסביב לבית

  • בטיחות – לא לחינם תוכלו לראות בתי קרקע רבים בעלי חומה מסביב לבית. מדובר בשטח פרטי וגנבים ופורצים שונים לא רצויים בו. משום שבעלי בתי קרקע קלים ו"נוחים" יותר לפריצה עבור גנבים, הרי שחומה מסביב לבית עשויה להוות עבורם גורם מעכב בכניסה ובבריחה מהאזור ועל כן מקטינה את הסיכוי שיפרצו אליכם.
  • פחות מזיקים – בעיקר בקיבוצים ומושבים בהם יש צמחיה רבה ולעתים גם עשביה לא רצויה יש סיכוי גבוה יותר לפריצת חרקים, זוחלים, תנים ובעלי חיים מסוכנים אחרים. החומה איננה מגינה מפני כל המזיקים אך מפחיתה את הסיכוי שלהם להיכנס לגינתכם (בעיקר חומה מבטון עם בסיס יציב מתחת לאדמה).
  • שמירה על ילדים קטנים – אם יש לכם ילדים קטנים בבית שאתם רוצים לאפשר להם לשחק בגינה עם אחיהם או חבריהם תרצו וודאי לשמור על הילדים שלא ירוצו לכביש או שלא ייכנסו כלבים זרים לגינה שלכם.


עבודת טיח אחרי הקמת החומה מסביב לבית. צילום: אליעזר עבודת טיח אחרי הקמת החומה מסביב לבית. צילום: אליעזר

בניית חומה מבטון

בניית חומה הנה עבודה למקצוענים. תצטרכו קבלן שיפוצים מקצועי עם עובדים שיעשה את העבודה בצורה נכונה. בניית חומה מבטון דורשת הכנת יסודות חזקים מעץ וברזל וכן חפירה יחסית עמוקה באדמה. הבטון יהיה חזק יותר מבלוקים ואף יחסוך לכם את עבודת הטייח לפני הצביעה אך יהיה יקר יותר בכ-20%-25% לערך מבניית חומה מבלוקים. חומה מבטון תהיה מבוצרת יותר ותהיה חזקה יותר אם תרצו לרצף אותה באבנים.
הכנה לשליכט צבעוני כולל פריימר וטיח אחרי הקמת החומה מבטון. צילום: אליעזר הכנה לשליכט צבעוני כולל פריימר וטיח אחרי הקמת החומה מבטון. צילום: אליעזר

בניית חומה מבלוקים

בניית חומה מבלוקים תהיה מעט זולה יותר אך תדרוש מכם סגנון בנייה שונה, עשויה להיחשף לסדקים (לעומת חומה מבטון) וכן תדרוש טייח לפני צביעה. לקבלת סדרי גודל של מחירי עבודות שליכט צבעוני וטיח כנסו לדף מחירון שליכט צבעוני באתר. חומה מבלוקים תדרוש יסודות של עמודים אחת לכמה מטרים וחיבור של חגורת בטון ביניהם. אם החומה גבוהה ייתכן ותידרש יותר מחגורת בטון אחת.
טייח אחרי בניית החומה מבלוקים. צילום: אליעזר טייח אחרי בניית החומה מבלוקים. צילום: אליעזר

עיצוב וצביעת החומה

יש אינספור אפשרויות בכל הקשור לצביעה ועיצוב החומה. ניתן להתאים את הצביעה לסגנון כפרי או מודרני או לצבע הקירות החיצוניים של הבית. כיום אנשים רבים מעצבים את החומה בסגנון ייחודי המתאים להם ולאווירה שהם רוצים ליצור ועיצוב החומה הופך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה כולה ומהבית גם כן. לא רק שאנשים העוברים ליד הבית יוכלו ליהנות מחומה מרהיבה ויפה יותר, הרי שגם אתם שתשבו בגינה תוכלו להרגיש נעים יותר.
בניית חומת בלוקים בשביל הפרדה בחניון. צילום: שי שיפוצים בניית חומת בלוקים בשביל הפרדה בחניון. צילום: שי שיפוצים

מצא כעת את קבלן השיפוצים המשתלם ביותר

פנו אלינו באתר 'המשפצים שלי' וקבלו מיד עד 3 הצעות מחיר אטרקטיביות לבניית חומה מסביב לביתכם. לרשותכם דף מחירון מומלץ לעבודות בטון שונות כולל חומות. לא משנה אם תרצו חומה של קיר אחד או חומה ארוכה מסביב לכל הבית, הרי שתוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר הטובה ביותר לפרויקט המבוקש עבורכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם. 


חייגו עכשיו: 0559663257


מחירון עבודות כלליות מחיר
כמה עולה בניית חומת בטון
מחיר בניית גדר מבטון למר
החל מ650 ש"ח
כמה עולה בניית קיר בטון
מחיר יציקת קיר בטון סטנדרטי 2.7 על 2 אורך
החל מ600 ש"ח
מחיר יציקת חומה מבטון בחצר
מחיר למטר מרובע
החל מ300 ש"ח
עלות סגירת חלון בבלוקים
מחיר למ"ר
החל מ400 ש"ח
מחיר סגירת דלת בבלוקים
מחיר לדלת
החל מ600 ש"ח
כמה עולה בניית חומת לבנים
מחיר חומת בלוקים למר עד גובה של 180 ס"מ
החל מ450 ש"ח
כמה עולה לבנות גדר בלוקים
מחיר בניית גדר בלוקים למר
החל מ450 ש"ח


בניית חומת בלוקים מסביב לגינה. צילום: סרגי בניית חומת בלוקים מסביב לגינה. צילום: סרגי
בעיצומה של בניית חומה כולל חגורות בטון לבטיחות מושלמת. צילום: אליעזר בעיצומה של בניית חומה כולל חגורות בטון לבטיחות מושלמת. צילום: אליעזר

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ