חייגו להצעה:

0559663257

בניה קלה | בניה קלה מחירים | מומחים בתחום הבניה ותוספות בנייה

בניה קלה

מתעניין במחירי עבודות בניה קלה? אתר "המשפצים שלי" ישמח לסייע לכם בקבלת הצעות מחיר מקבלני בניה קלה במרכז או צפון או קבלני בניה קלה בדרום, במחירים הכי זולים תוך כמה דקות, בחינם וללא כל התחייבות.

רוצים לדעת כמה עולה לבצע בניה קלה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

מקצוענים בבניה קלה לכל מטרה כולל תוספות ובניה עד מפתח במחירים נמוכים
מקצוענים בבניה קלה לכל מטרה כולל תוספות ובניה עד מפתח במחירים נמוכים

כל מי שנתקל בשנים האחרונות במונח בניה קלה בוודאי מכיר גם את השימוש שעושים בפנל מבודד שמשמש כיום בתור אביזר מרכזי במסגרת בניה ירוקה.

הפנל המבודד הוא למעשה יחידה בעלת מסגרת אלומיניום שממלאים אותה בחומר מבודד שקרוי פוליסטירן, חומר זה הוא העל עמידות גבוהה ורמת בידוד מעולה שמתאימה למטרות מגורים או כל מטרה אחרת. אחד היתרונות שמביא אתו הפנל המבודד הוא עצם היותו ידידותי ולא מזיק לסביבה.

בניה קלה יחידת דיור גדולה כולל פתיחה לחלונות דלתות ומדרגות. צילום: קובי שיפוצים
בניית יחידת דיור גדולה בבניה קלה כולל פתיחה לחלונות ודלתות ומדרגות. צילום: קובי שיפוצים

הקמת מבנים בבניה קלה

ישנה מגמה מובהקת של הקמת מבנים בבניה קלה על ידי שימוש בפנלים מבודדים, ובניה מסוג זה הפכה לפופולארית מאוד בגלל כמה סיבות:

  • מהירות הבניה – ניתן להקים מבנה בתוך פחות מחודש ולהכשיר אותו לשימוש למטרות שונות, מגורים, אחסון, עבודה ועוד.
  • שמירה על הסביבה – הבניה תתבצע מבלי להשתמש בכלים כבדים, כמעט ללא צורך בשינוע ומבלי לייצר אבק, רעש ופסולת מיותרת.
  • מחיר – גם המחיר של מבנים אלו הינו נמוך האופן משמעותי מאשר הבנייה המסורתית. בנוסף ניתן להעביר את המבנה כמו שהוא לכל מקום על ידי שימוש ברכב תובלה מיוחד.
תוספת חדר בבניה עם פנל מבודד כולל איטום לגג וריצוף. צילום: קובי שיפוצים
תוספת חדר בבניה עם פנל מבודד כולל איטום לגג וריצוף. צילום: קובי שיפוצים

בניית מבנים מתועשים

ישנם תחומים רבים אשר עושים שימוש במבנים מתועשים למטרות שונות, בתחום החקלאות למשל ניתן להשתמש בהם לגידול של בעלי חיים או אחסון של ציוד וחומרים שונים.

אתר המשפצים שלי מומחים בתחום הבנייה הקלה וממליצים לבצע תוספות בניה והקמת מבנים על ידי פנל מבודד. רמת הגימור של המבנה היא שונה על פי המטרה שלה הוא מיועד.

מבנים אשר משמשים לאחסנת ציוד או בעלי חיים הם בדרך כלל בעלי איכות בידוד נמוכה יותר ומיוצרים מברזל ופח. ככל שמדובר על מבנה שמיועד למגורים של בני אדם, תהיה רמת הגימור שלהם גבוהה בהרבה. במקרה זה יעשה שימוש בפנל מבודד אשר ממולא בפוליסטירן שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

תוספת של קומה שלמה על גג בבניה קלה מפנל מבודד. צילום: חיים שיפוצים
תוספת של קומה שלמה על גג בבניה קלה מפנל מבודד. צילום: חיים שיפוצים

בניה קלה פנל מבודד

ניתן להשיג פנל מאלומיניום שמיועד לבניה קלה במיוחד למגורים, בעזרתו ניתן לבנות חניות לרכבים, לסגור מרפסת או לבנות חדר שלם. היות שהבניה נעשית מהר מאוד בהשוואה לבניה המסורתית היא מתבצעת במפעל שמייצר את הפנלים על פי תכנית ששורטטה מראש על ידי אדריכל.

החלקים מובאים לשטח ומורכבים במהירות ובשקט. ניתן גם לבנות בבניה קלה על הגג של הבניין או הבית שלכם. כך אפשר להגדיל את הבית ולהוסיף חדר נוסף ואפילו שניים. מדובר על כמה ימי עבודה ובסופו של דבר התוצאה היא חדר מבודד ואקוסטי שמתאים למגורים.

בניית יחידת דיור בבניה קלה כולל עיצוב דקורטיבי בעץ וחיפוי. צילום: יצחק שיפוצים
בניית יחידת דיור בבניה קלה כולל עיצוב דקורטיבי בעץ וחיפוי. צילום: יצחק שיפוצים

מתי מומלץ לבנות

היות שאת רב הבניה מבצעים במפעל אשר מייצר את הפנלים אז נותר רק להכין את השטח ולשנע את החלקים בצורה מסודרת.

למעשה ניתן לבנות כמעט בכל תנאי ואין ממש צורך להתחשב במזג האוויר או בכל דבר אחר. אם מדובר על בהקמה של מבנה חדש אז תחילה יצקו פלטת בטון שעליה יוצב המבנה.

הפנל המבודד יחזיק מעמד שנים רבות ויבודד מפני קור, חום ורעש. ישנן רמות שונות של פנלים ומומלץ לברר ולקבל את כל המידע הדרוש על מנת להשיג את הרמה הטובה והבטיחותית ביותר.

החומר הינו עמיד לאש ועל כן ניתן להשתמש בו גם במקומות שמועדים לפורענות. בכל מקרה חשוב להקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים ומקוריים.

בניית מבנה למשרדים בבניה קלה כולל ריצוף בפרקט מעץ מלא. צילום: יצחק שיפוצים
בניית מבנה למשרדים בבניה קלה כולל ריצוף בפרקט מעץ מלא. צילום: יצחק שיפוצים

אז איך ניתן לקבל הצעת מחיר מסודרת לבניה קלה?

באתר "המשפצים שלי" תוכלו לקבל את כל המידע הנדרשת לביצוע בניה קלה לכל מטרה, כולל בניה מ0 למבנים חדרים עד תוספת בנייה על גג, תוספת חדר או יחידות דיור קומפלט. כמו כן תוכלו לקבל ייעוץ חינם ללא תשלום והצעת מחיר מסודרת לכל סוגי הגימורים.

 

דילוג לתוכן