אבנים משתלבות

מחפשים רצף מומלץ לביצוע עבודת ריצוף אבנים משתלבות? צרו קשר עם "המשפצים שלי" ותוכלו למצוא רצף מקצועי ואיכותי, לביצוע ריצוף משתלבות לחצר, מדרכה או שביל, במחיר הכי משתלם בארץ. השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר עכשיו.

 

אנו רואים אותן בכל מקום, כאשר הן מבצבצות להן בנחת מתוך המדרכה. האבנים המשתלבות הן למעשה מרצפות הבטון אשר משמשות לבניית כבישים, שבילים, חצרות של בתים וכיכרות. אבנים משתלבות מעניקות לכל מקום מראה קלסי ויוקרתי המזכיר קצת את המרצפות באירופה. יש הבוחרים לרצף את האבנים בצבע אחיד ואחרים אוהבים לשלב בין הצבעים.


אבנים משתלבות דגם בהיר ברחבת כניסה לבניין משרדים. צילום: סרגי אבנים משתלבות דגם בהיר ברחבת כניסה לבניין משרדים. צילום: סרגי

אבנים משתלבות – כל היתרונות

ריצוף באבנים משתלבות מועדף על רבים לא רק בזכות המראה האסתטי שהן מספקות, אלא גם בעקבות שורה ארוכה של יתרונות שכדאי להכיר:

  • חוסכים בעלויות – בעת הנחת אבנים משתלבות אין צורך בבניית תשתית של בטון. משום כך, עבודת הריצוף הופכת למהירה וחסכנית יותר.
  • עמידות גבוהה – בניגוד לבטון שנוטה להיסדק ככל שעובר הזמן, האבנים המשולבות חסינות מפני פגעים חיצוניים. הן עמידות מפני עומס רב ואינן נסדקות בעקבות שינויים במזג האוויר.
  • קלות להתקנה – עובדים מקצועיים אוהבים לעבוד עם האבנים המשתלבות, שכן ניתן להתקין אותן בקלות רבה. כמו כן, בעת הצורך ניתן לפרק את האבנים (בעת תיקון צנרת, למשל) ולאחר מכן להחזירן למקומן.
  • מגוון צבעים – האבנים מגיעות במגוון רחב של צבעים: אפור, אדום, צהוב, ירוק ועוד. נוסף על כך, אפשר אף ליצור איורים וציורים על גבי מדרכות ולשדרג את המראה הכללי של הכיכר או הרחוב. וזה עוד לא הכול – האבנים מגיעות לא רק בצבעים שונים, אלא גם בגוונים שונים של אותו צבע. לדוגמה, ניתן להבחין בין 6 גוונים של אדום או ירוק, 7 גוונים אפורים ו-9 גוונים חומים.

אבנים משתלבות על מדרכה. צילום: סרגי אבנים משתלבות על מדרכה. צילום: סרגי

אבנים משתלבות התקנה

ריצוף באבנים משתלבות מתבצע בכמה שלבים. ראשית, יוצרים מעין "אמבטיה" של אבני גן או אבני שפה שהתקבעו בבטון. לאחר מכן מניחים שכבה של כורכר ולאחריה שכבה של חול ים טבעי. בשלב השני, לאחר שהמצע הרך מוכן, מניחים את האבנים המשתלבות. אבנים אלה בנויות בצורה של קונוסים והן נדבקות זו לזו בחלקן התחתון. בשלב השלישי, מפזרים בעדינות את החול כך שהוא מחלחל בין האבנים. מעבר לכך, המצע שעליו מניחים את האבן המשתלבת צריך להיות מהודק היטב. מצע בלתי מהודק אשר נעשה באופן חובבני נראה היטב לעין. תוכלו להבחין בין קטעים בלתי ישרים ומהמורות על גבי השטח שעליו מונחות האבנים המשתלבות. כמו כן, אבנים משתלבות שאינן מונחות כראוי עלולות להוביל לפירוק המשטח: אבני שפה שאינן מהודקות היטב למקומן עשויות להיפתח. דבר זה מוביל לנזילה של חול ולפירוק המרצפות.

אבן משתלבת מרובעת להתקנה כריצוף חוץ. צילום: ערן אבן משתלבת מרובעת להתקנה כריצוף חוץ. צילום: ערן

למי מתאים ריצוף באבנים משתלבות

כאמור, האבנים המשתלבות מוסיפות יופי למקום שבו הן מונחות, ולכן הן מתאימות לא רק לגינה הפרטית, אלא גם למקומות ציבוריים. היום נוהגים לשלב את האבנים אלה גם בחניונים, על מנת להעניק למקומות אלה תחושה של ביתיות. כמו כן, שימוש באבנים משתלבות מתאים למקומות ציבוריים, והן יוצרות רושם של יוקרה ופאר. דוגמאות למקומות אלה יכולות להיות בתי חולים, מסעדות, המוסד לביטוח הלאומי, קניונים ומרכזים מסחריים, קונסרבטוריום ועוד. לקבלת עלויות שונות במחירי האבנים המשתלבות וריצוף חוץ כנסו לדף מחירון ריצוף חוץ ומשתלבות שיצרנו לעיונכם.

אבנים משתלבות עם שינויים בגדלים בשבילים בגינה ציבורים. צילום: ערן אבנים משתלבות עם שינויים בגדלים בשבילים בגינה ציבורים. צילום: ערן

צביעת אבנים משתלבות

האבנים המשתלבות אינן דורשות תחזוקה מיוחדת, אך מדי כמה שנים יש צורך לחדש את צבען. או אז קוראים לשיפוצניקים המגיעים עם מכלי הצבע הרצויים כדי לבצע את העבודה. באתר המשפצים שלי תוכלו למצוא מידע נוסף על חידוש האבנים המשתלבות.

אז איך מקבלים הצעת מחיר לביצוע אבנים משתלבות?

אתר "המשפצים שלי" ישמח לעזור לכם בביצוע של כל עבודות השיפוצים בבית ומחוצה לו, פנו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר לביצוע אבנים משתלבות כולל תיאום להצעת מחיר מסודרת בטלפון: 055-9663257 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.


חייגו עכשיו: 0559663257


מחיר עבודת ריצוף חצר או גינה מחיר
כמה עולה עבודת ריצוף אבנים משתלבות
מחיר למטר מרובע עבודת ריצוף אבנים משתלבות,המחיר משתנה בהתאם לסוג האבנים, גודל המשטח ותנאי השטח
החל מ99 ש"ח


אבנים משתלבות סטנדרטיות בחצר. צילום: סרגי אבנים משתלבות סטנדרטיות בחצר. צילום: סרגי
ביצוע אבנים משתלבות בחצר ובמדרכה. צילום: סרגי ביצוע אבנים משתלבות בחצר ובמדרכה. צילום: סרגי

nighticon לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663257
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663257
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663257
הודעה לוואטסאפ